Najbliższe spotkanie:
3 czerwca 2013

Zapraszamy na warsztaty do .....


która z naszą imprezą jest związana od początku i w trakcie każdej edycji prowadzi świetne warsztaty z technik biżuteryjnych. Bardzo gorąco zachęcamy do skorzystania z oferty jej warsztatów - mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dl siebie.


Witajcie! 
Chciałam Was bardzo serdecznie zaprosić (tych jeszcze nie do końca zdecydowanych i tych w ogóle nie wiedzących, że można)  na 5 warsztatów technik biżuteryjnych prowadzonych przez mnie w czasie III DLWC.

W piątek na rozpoczęcie będziemy tworzyć misterna plecionki - bransoletki typu Caprice.


Są to wspaniałe ozdoby mające w sobie tą niezwykłą cechę, podczas jej tworzenia nadajemy bransolecie elastyczności przez co może być dopasowana na różne rozmiary nadgarstka (naciąga się). Różne kombinacje kolorystyczne, grubości, wzory jakie można na niech wykonać są wprost niezliczone. Dzięki perłowym lub kryształowym koralikom uzyskujemy niezwykłe efekty.
Koszt to 50 zł a w cenie wszystkie niezbędne materiały i narzędzia.

Kolejne warsztaty już w sobotę.
Rano będą to płaskie plecione bransoletki z wzorami które będziemy projektować na miejscu.
Bransoletki mogą być różnej grubości, i grubsza tym bardziej skomplikowany i ciekawy wzór możemy stworzyć, drobniutkie koraliki pozwolą nam na "wymalowanie" niemi misternych kwiatów, wzorków, zwierzątek czy kolorowych cudów wg. naszej wyobraźni.
 

Koszt warsztatu to 50 zł od osoby i zapewnione będą liczne koraliki w rożnych kolorach, wzorniki do projektowaniu wymarzonego wzoru, potrzebne narzędzia i sporo inspiracji  ;)

Po południu zmagania z sutaszem. Tym razem zaproponowany wzór kolczyków z kryształem swarovskiego w monochromatycznych barwach (różne zestawienia kolorów nie tylko szare).Proponowany wzór kolczyków.
Uczestnicy otrzymają szczegółowa instrukcję do wykonania kolczyków, niezbędne materiały, koraliki, kryształy, bigle i narzędzia.
Koszt to 65 zł więc przy typowej cenie warsztatów tego typu dość niewiele a pracujemy na najwyższej jakości sznurkach, koralikach, kryształach i niciach.

 Niedziela nie pozwoli nam odpoczywać bo już rano warsztaty "kolczykowo-klipsowe" czyli Kolczyki (klipsy) z kryształem rivoli Swarovskiego.


Będziemy oplatać misterną siecią srebrnych koralików różnej wielkości kryształ Swarovskiego aby stworzyć lekkie a niesamowicie eleganckie ozdoby. Można będzie je dodatkowo ozdobić falbankami z koralików lub innymi elementami jakie pokarze na warsztatach. Kolczyki tego typu to podstawy wyplatania koralikami, radzenia sobie z formami przestrzennymi i oplataniem przedmiotów.

Koszt warsztatów to 50 zł w tym wszystkie niezbędne materiały i instrukcje.

Jako ostatni warsztat w niedzielne popołudnie czeka nas zapoznanie z techniką chainmaille czyli Bransoletka biznatyjska.


Jest to jedna z najciekawszych bransoletek w tej technice. Wzór ten pozwala nam stworzyć kolczyki, naszyjnik i inne ozdoby. Kolorowe druty pozwolą nam dodatkowo wzbogacić wzór i ozdobić go. Podczas zajęć opowiem i wyjaśnię jak sobie radzić również z pozostałymi wzorami i do czego najlepiej zajęć aby wtórzyć misterne cuda technika splotów kolczugowych.
Koszt warsztatów to 50 zł  w tym niezbędne materiały i narzędzia (na czas pracy na warsztacie).
(po warsztacie można dodatkowo nabyć narzędzia w cenie 30 zł za komplet dla chętnych).


Na wszystkich warsztatach poradzą sobie i osoby początkujące i mające już podstawową wiedzę z rękodzieła i coś tworzące. Warsztaty będą tak prowadzone aby każdy mógł z nich wynieść jak najwięcej wiedzy :)

Pozdrawiam i gorąco zapraszam. Już nie mogę się doczekać kiedy Was wszystkich spotkam i znów w tej cudownej atmosferze jaka zawsze jest na zlocie będziemy mogli razem tworzyć.

Calista

1 komentarz:

Katrina pisze...

Świetne propozycje! Chyba się też na coś skuszę... ;)