Najbliższe spotkanie:
12 czerwca 2013

Zapraszamy na warsztaty do...


Zapraszamy na warsztaty do....
 

czyli Olgi Heldwein, która w trakcie III Dolnośląskich Letnich Warsztatów Craftowych poprowadzi w sobotę dwa warsztaty.


Od 13:00 do 15:30 "Babski chaos na LO" 
a później od 16:00 do 18:30 "Babskie mediacje z papierem". 
Oddaję głos prowadzącej:

Uwielbiasz oglądać mediowe prace bogate w dodatki i faktury ale sama boisz się zacząć albo nie wiesz od której strony ugryźć ten temat? Kuszą Cię mgiełki, gesso, pasty i maski ale gubisz się w gąszczu ofert i różnorodności produktów? Nie używałaś nigdy masek albo bardzo chcesz spróbować? 


Jeśli tak, to na pewno moje warsztaty Cie nie rozczarują !!

Opowiem Wam o mediach, ich zastosowaniu, sposobach nakładania i efektach jakie można uzyskać. Później krok po kroku będziemy ujarzmiać LO budując bogatą kompozycję z dodatków, papierów i Waszego własnego zdjęcia. Będzie dużo warstwowania, podklejania kosteczkami 3D i chlapania.A to wszystko w delikatnym, kobiecym stylu i w stonowanej pastelowej kolorystyce. Nie obędzie się również bez profesjonalnych materiałów skrapowych.
 Będziemy pracować z użyciem profesjonalnych materiałów scrapbookingowych, w tym na materiałach od naszych sponsorów Scrap Butiku i Martha Stewart.pl. Przy pomocy tak cenionych i lubianych przez scraperki dziurkaczy Marthy Stewart, mas plastycznych, tekturek i koronek, oraz różnych mediów stworzymy od podstaw tło , kompozycje i wszelkie dodatki niezbędne do ostatecznego powstania delikatnej kobiecej pracy. Warsztaty opuścicie bogatsze o wiedzę w mediowaniu i gotowe do własnych eksperymentów przy własnym biurku.

Każda z Pań otrzyma zestaw warsztatowy do wykonania pracy - niezużyte materiały zabieramy do domu. Oczywiście będą tez dostępne materiały uzupełniające z których będzie można dobierać sobie w trakcie zajęć różności.

Najlepiej żeby każda z Pań przyniosła:

-matę do cięcia
-nożyczki
-nożyk
- nagrzewnice lub suszarkę ( będą dostępne moje warsztatowe wiec nie wieziemy ogromnej suszarki z Krakowa ;) chodzi o to ze podczas pracy mogą się robić kolejki do nagrzewnicy wiec jeśli chociaż kilka z Was zabierze własną pójdzie nam sprawniej nudne suszenie i będzie więcej czasu na szaleństwo z papierem :)
- jeśli planujecie założyć najlepszą bluzkę weźcie też t-shirt na zmianę w końcu media nie są najczystszą robotą nie chciałabym mieć na sumieniu niczyjej jedwabnej koszuli :D


pozdrawiam i zapraszam do zapisywania się:


I do zobaczenia za 3 tygodnie!!

1 komentarz:

Blue-Nika pisze...

Zapowiada się rewelacyjnie! Będę na Babskim chaosie:)

Właśnie skreśliłam kolejny dzień w kalendarzu... odliczanie trwa!