1 czerwca 2013

Zapraszamy na warsztaty do....

Naszego gościa z dalekiej Kanady czyli 

BELLAIDEI 

 
Witam!
Mam na imie Agnieszka ale kiedy scrapuję przedstwiam sie jako Bellaidea.
Od kilku lat projektuję prace dla producentów i blogów wyzwaniowych z USA, Kanady, Australi, Skandynawi i Polski.
Lubię łączyć stare koronki z najnowszymi papierami, kwiatami i stemplami , tworzyć tła za pomocą masek i szablonów i zmieniać kolory używając media.
 
 
 Na moim blogu możecie znaleźć wiele prac a ja chętnie podzielę się z Wami zapałem i poscrapujemy razem .
http://bellaideascrapology.blogspot.ca/

Już dziś chciałabym zaprosić Was na moje warsztaty które odbędą się 6 i 7 lipca we Wrocławiu w ramach III Dolnośląskich Letnich Warsztatów Craftowych.
 

 
 W sobotę od godz 18.00 do 20.30 będziemy pracować na papierach Inkido /Papercraft Scandinavia/, tekturkach z Wycinanki, kilku mediach z 13 arts itp.

Jeśli do tej pory nieśmiało myślałyście iż czas wprowadzić nowe techniki i elementy do Waszego warsztatu to możemy miło i efektywnie spędzić razem czas.
 W trakcie warsztatu zaprzyjaźnicie się z igłą /ja też nie mam maszyny do szycia/ , kordonkami, farbami i innymi mediami. Tworząc nasze Wasze będziecie używać szablonów, masek, stempli. Stare koronki i najnowsze stemple połączycie w niepowtarzalną kombinacje na papierze. 
W Waszym zestawie znajdziecie również elementy wypieczone w piekarniku.Tekturki dodadzą uroku Waszej pracy. Każdy uczestnik otrzyma przygotowany przez prowadzącą zestaw materiałów do samodzielnego wykonania pracy, przy wykorzystaniu poznanych technik i rozmaitych mediów. Uczestnicy wykonają taką część pracy, jaką zdołają w przeznaczonym czasie, a wszystkie niewykorzystane materiały z zestawów, jak również stworzone prace są ich własnością.

W niedzielę natomiast zapraszam od 10.00 do 12.30
 Po wielu kartach i layoutach jesteście gotowe na coś innego? 
Proponuje zabawę z blejtramem. Będziecie miały okazję pracować przy dobrej kawie  z najnowszymi mediami i starymi przyjaciółmi - papierami,stemplami, maskami ,tekturkami, koronkami itp. W oparciu o techniki używane przy robieniu kartek, layoutów i oprawie obrazów stworzycie ciekawy projekt , być może zawiśnie on w Waszym domu tego samego dnia? 
 
 
Każdy uczestnik otrzyma przygotowany przez prowadzącą zestaw materiałów do samodzielnego wykonania pracy, przy wykorzystaniu poznanych technik i rozmaitych mediów. Uczestnicy wykonają taką część pracy, jaką zdołają w przeznaczonym czasie, a wszystkie niewykorzystane materiały z zestawów, jak również stworzone prace są ich własnością. Chętnie służę pomocą przy edytowaniu zdjęć, będę prosić o przesłanie ich do mnie nie później niż do końca maja. Im wcześniej tym lepiej.
 
Zapraszam do zapisywania się, 
mój e-mail: starhorse@onet.eu
 
 
 pozdrawiam
Agnieszka 
 

2 komentarze:

Aida Domisiewicz pisze...

Ja mogę tylko dodać, że gorąco polecam:):):)

Anna - Krulik pisze...

O tak tak! Bardzo polecamy!