Najbliższe spotkanie:
24 maja 2011

Zapraszamy na warsztaty do.....
Katariny, która w trakcie Dolnośląskich Letnich Warsztatów Craftowych poprowadzi dwa warsztaty:
w sobotę 9 lipca
14:30 – 16:30 Mini album na tekturowej bazie.
17:30- 19:30 Scrapuszko czyli mały notesik na gotowej bazie

Poniżej kilka słów o Katarinie od niej samej, czyli wiadomości z pierwszej ręki :)

"Jestem mamą dwójki cudownych dzieciaczków i żoną fantastycznego męża. Z wykształcenia jestem technikiem odzieżowym i prawie :) architektem krajobrazu. Uwielbiam czytać książki Paulo Coelho, słuchać Metallicę, Adele i Michaela Buble. Na co dzień zajmuję się wychowywaniem dzieci, a swój wolny czas poświęcam na scrapbooking i cardmaking. W ostatnim czasie zachwycił mnie sutasz i swoich sił próbuję także w tej niezwykłej sztuce haftu.

A moja przygoda ze scrapbookingiem i cardmakingiem zaczęła się pod koniec 2009r., kiedy chciałam kupić kartkę recznie robioną na ślub kuzyna. Po wpisaniu hasła w wyszukiwarce wyskoczyło mi mnóstwo stron z ręcznie robionymi kartkami. Wiele mnie nie zachwyciło, ale były też takie, przy których wstrzymałam oddech.

Tak też trafiłam na blog Agnieszki - scrappasion, Agnieszki- Mirabell, Ani - Brises i Karoli. To, co tam zobaczyłam przyprawiło mnie o zawrót głowy.

No i wciągnęło mnie bez reszty :) Od tamtej pory tnę, kleję, drę, tuszuję... i nie mogę przestać. A swoje umiejętności szycia na maszynie wykorzystuję oczywiście w szyciu... papieru :) Ciągle też się uczę nowych rzeczy, bo wiele jeszcze przede mną do odkrycia.

Zazwyczaj wykonuję kartki, notesy, albumy i wszystko to, co też można stworzyć przy pomocy papieru. Zdarzyło mi się popełnić kilka scrapów, chociaż nie mogę się jakoś odnaleźć w tej materii. Uwielbiam wszelkie postarzenia, darcia, przeszycia i styl retro. Ale nie obce mi też delikatne, kwiatowe i kobiece prace, chociaż i w nich niekiedy przemycam trochę "starości" :)

Ostatnio do grona moich wytworów dołączyła sutaszowa biżuteria.

Na Dolnośląskich Letnich Warsztatach Craftowych poprowadzę dwa warsztaty-

jeden będzie dotyczył wykonywania scrapuszek, czyli malutkich notesików na gotowej bazie,


a drugi albumów na tekturowej bazie.

Serdecznie zapraszam."1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Piękne prace!