Najbliższe spotkanie:
4 czerwca 2011

Zapraszamy na warsztaty do...


Katriny, która w trakcie Dolnośląskich Letnich Warsztatów Craftowych poprowadzi warsztat:
Recycling w scrapbookingu w sobotę 9 lipca w godz. 10:00-12:00.

W końcu macie okazję przekonać się kto kryje się za większością postów, które pojawiają się na blogu Kwiatu Dolnośląskiego... najwyższy czas napisać kilka słów o administratorce tej stronki. ;)

Zacznijmy może od początków mojej przygody ze scrapbookingiem, które sięgają roku 2007 - wtedy głównie za sprawą forum Scrappassion dowiedziałam się, że to, co próbuję robić zachowując w oryginalny sposób wspomnienia, ma swoją nazwę i grono swoich pasjonatów. Początkowo oczywiście wykorzystywałam materiały znalezione w domu i w pobliskim sklepie papierniczym:


Z czasem pasja scrapowania pochłaniała mnie coraz bardziej. W związku z czym z przyjemnością obserwowałam pojawianie się na polskim rynku profesjonalnych materiałów scrapowych i zaczęłam wprowadzać je do swoich prac (głównie albumów i pojedynczych LO'sów, bo tworzenia kartek nigdy do końca nie czułam):


W mojej scrapowej przeszłości miałam także krótki epizod ze sprzedawaniem ręcznie robionych notesów za pośrednictwem nieistniejącego już Srebrnego Gaju:


Miałam też niewątpliwą przyjemność chwilowo uczestniczyć w rozwoju portalu Scrapujących Polek, jako jedna z moderatorek. W tamtym okresie powstało kilka prac na bardzo inspirujące wyzwania dziewczyn z DT:


Teraz skupiam się głównie na rozwoju tego bloga, którego teraz czytacie. Uwielbiam chodzić na nasze wrocławskie spotkania, dzielić się z innymi scraperkami pasją tworzenia, niesamowitą pozytywną energią i motywować się nawzajem do dalszej działalności:


W scrapbookingu kocham dwie rzeczy: możliwość zachowania wspomnień w sposób indywidualny, wyjątkowy, oraz możliwość wykorzystania do tworzenia dosłownie wszystkiego (co daje ogromne pole do popisu dla ludzkiej wyobraźni i kreatywności). Właśnie te dwie cechy scrapbookingu postaram się Wam pokazać na lipcowym warsztacie, zachęcając do tworzenia unikalnych albumów na Wasze zdjęcia z tego, co łatwo dostępne i naprawdę tanie:

5 komentarzy:

Anna - Krulik pisze...

Ale super widać różnicę w zaawansowaniu Twoich prac :)

Mira pisze...

:))))

Kasia K. pisze...

Oooooooooooooo! Jak miło poznać Twórczynię moich notesów! Mam dwa z pokazanych tu czterach :D

Katrina pisze...

Kasiu, mi też miło dowiedzieć się do kogo trafiły moje notesy. ;) Zapraszamy na lipcowe warsztaty - będziesz miała okazję poznać nas na żywo. :)

Kasia K. pisze...

Nawet nie wiesz jak bardzo bym chciała przyjechać! Niestety mam w tym terminie ślub z weselem na którym wypada się pokazać. Ale na pewno przyjadę na któreś kolejne, bo czaję się (i tutaj zaglądam) od poprzedniego :)