19 marca 2021

Gościnnie: świeżo wysiedziane! Wielkanocne inspiracje.

 Uwaga post zawiera (niepłatną, ale przyjacielską :)) reklamę :D - dopisek admina 


Dzień dobry! 

Wielkanoc tuż, tuż, więc przychodzę do Was z inspiracją na efektowną, wiosenną dekoracją.

 Autorką pracy jest Wanda Katarzyna Grzywińska, która od kilku lat wykonuje świąteczne dekoracje 3d, a użyte materiały dostępne są w Kreasferze:). Cały czas rozwija swoje pomysły, a w tym roku dodała piękne otoczenie do pisanki tworząc scenkę na plastrze drewna.

Centrum historii to jajko akrylowe wysokości 16cm z okienkiem 


w którym królują gąski z biskwitu uzupełnione tłem wykonanym techniką decoupage. 


Biskwit to wypalana, ale nie szkliwiona ceramika, to znaczy, że ma naturalną fakturę użytej masy ceramicznej w bardzo ładnym kremowym kolorze, ale nadaje się też do malowania farbami akrylowymi, jeśli chcemy mieć gąski w ich naturalnym kolorze, białe piórka, czerwony dziób czy urocze rzęsy jak zrobiła Wanda:). Z tego materiału wykonuje się wiele dekoracji, w Kreasferze znajdziecie też mini doniczki i żabki. Drugi mocny punkt kompozycji to kolorowe konewki z kompozycją roślinną, całość uzupełniają naturalny mech, a w zasadzie porost czyli chrobotek reniferowy, styropianowe jajeczka, kwiatki i wstążeczki oraz koronki.

 


Jeśli chcecie spróbować swoich sił w dekoracjach 3d zapraszamy do Kreasfery na Facebook'u. Znajdziecie tam różnego typu figurki, elementy krajobrazu, pojazdy, zwierzęta, misie, miniaturki spożywcze, kolorowe konewki i wiaderka, miniaturki z cienkiego drucika, jednym słowem raj miłośników miniaturyzacji.

 

Roślinki  naturalne i sztuczne, drzewka, owocki, koraliki, dekoracje z filcu, pręciki, listki, kwiatki, kokardki, pióra, jajeczka styropianowe, kolorowe posypki np. do tworzenia podłoża jak w makietach znajdziecie z kolei w albumie Dodatki 3d 

Zapraszam do kreatywnej zabawie i spróbowania swoich sił w dekoracjach trójwymiarowych.

Kreasfera

 


Brak komentarzy: