Najbliższe spotkanie:
25 sierpnia 2020

Albumik z kopert na listy "On the wall"

Nasz zlot scrapowy jest już w ten weekend i w grafiku darmowych pokazów nie może zabraknąć make&take prowadzonych przez członkinie Kwiatu Dolnośląskiego. Dziś zatem pokażę Wam albumik z kopert na listy, który wykonamy wspólnie w najbliższą sobotę. Będziemy używać papierów marki 13@rts, która jest sponsorem tego miniwarsztatu.


Albumik z kopert na listy to jedna z moich ulubionych konstrukcji, z których korzystam, gdy chcę szybko wykonać album prosty, ale nadal ciekawy i mieszczący sporo zdjęć.


Zarówno na wewnętrznej stronie okładki, jak i w kartach mamy kieszonki mieszczące tagi i maty na nasze zapiski, notatki i zdjęcia. Do tego nadal mamy do dyspozycji pełne strony, gdzie spokojnie zmieścimy nasze najładniejsze fotografie. 


Albumik powstał z kopert C6 i mieści fotki o wymiarach 9x13 cm. Zdjęcia 10x15 cm też się zmieszczą, ale niemal kompletnie zasłonią nam nasze piękne scrapowe papiery. A papiery też chcemy podziwiać, prawda?


Dostanie kopert zamykanych na trójkątną klapke graniczy z cudem, w moim albumiku jest użyta tylko jedna taka. Za to karty z kopert zamykanych na małą prostokątną klapkę, choć mniej efektowne, sa nieco wygodniejsze w obsłudze.

To nie jedyne albumikowe make&take, jakie odbędzie sie na zlocie. Odbędzie się także miniwarsztat z wykonania albumiku z kopertą w środku (tu papiery sponsoruje Paper Heaven) i wiele innych. Zapraszamy do udziału - nie zapomnijcie się wcześniej zapisać!

To z kim widzimy się w ten weekend?

Pozdrawiam serdecznie, Ania K.