Najbliższe spotkanie:
26 czerwca 2020

Albumik o leniwym spacerze

W kalendarzu świąt ciekawych na 19 czerwca wypadał Dzień Leniwych Spacerów. Nieco po terminie, ale natchnęło mnie to do wykonania prostego albumiku ze zdjęciami z wycieczki, której celem było właśnie spacerowanie do upadłego. Zapraszam do oglądania zdjęć!


Albumik powstał z kopert na listy, dwóch kawałków tekturek na okładkę, papierów scrapowych, przezroczystych naklejek z napisami i z kilku die-cutów (papierowych kwiatków, ptaszków, tagów i etykietek).


Na zdjęciach jest dużo błękitu i zieleni. Do oklejenia albumu wybrałam więc papiery w kolorach żółtych i fioletowych, chociaż niebieski też się trafił. Wzory na nich są geometryczne: pasy, trójkąty, gwiazdki. I znowu jeden, dla urozmaicenia, jest w małe listki i kwiatki.


Każda karta ma w sobie kieszeń, a w kieszeni matę na dodatkowe zdjęcia. Zdjęcia w albumie mają różne rozmiary, tak aby można było podziwiać także piękne papiery. 


Albumik wykonany tą techniką możecie zobaczyć w tym poście. Robiliśmy go wspólnie na make & take w trakcie 5 Twórczego Końca Lata. Sposób połączenia kopert ze sobą zobaczycie na zdjęciach tutaj. Pamiętajcie o triku z nakładaniem kleju co najmniej 2 mm od krawędzi klapki koperty! Wtedy wasz albumik będzie "rósł" równomiernie, gdy okleicie go papierami, zdjęciami i gdy umieścicie w kieszonkach dodatkowe tagi i maty.


Jest to projekt prosty i całkiem szybki do zrobienia, więc łapcie za klej i nożyczki. Życzę Wam miłej zabawy!

Pozdrawiam serdecznie, Ania K.

2 komentarze:

Anna - Krulik pisze...

Super albumik! i świetny spacer :) Dziękuje za inspirację!

mirosek pisze...

Idealna pogoda na spacer.
Bogate zdjęcia i prosty kolorowy, świetne połączenie :)