31 grudnia 2018

Rok się kończy czas na podsumowania!

Witajcie!
ten 2018 rok był  ciekawym rokiem, wiele rzeczy się zmieniło, wiele wydarzyło, przynajmniej tak nam się wydaje... sprawdźmy to!

to my latem po 16 DWC
 
W 2018 roku napisałyśmy (o ile dobrze policzyłam...) 128 postów,
a czytało je tyle osób, że już jakiś czas temu mignęło nam na blogu milion wyświetleń, czym oczywiście nie omieszkałyśmy  się pochwalić i zrobiłyśmy Milionową Rozdawajkę!


Na początku roku powitałyśmy 3 nowe osoby w naszym blogowym design teamie, z którym wspólnie zorganizowałyśmy 10 wyzwań i rozdałyśmy trochę nagród.

Stworzyłyśmy wspólnie kilka cykli blogowych: Świąteczne Przygotowania, Wielkanocne Inspiracje, cykl "Rzeczy, które możesz zrobić...", w drugiej połowie roku dołączyła też do nas Inka-Art z cyklem Recyklomania.

A co jeszcze robiłyśmy?
Albumy (oj, bardzo ich dużo było!), layouty (to głównie AniaK), kartki (to Dobrosława i Usagi), filcowe rzeczy (tutaj króluje Margola), ozdoby decoupage (to OlaWu), i jeszcze exploding boxy, travel journale i kilka innych ciekawych rzeczy.Odbyłyśmy jako Kwiat Dolnośląski 3 służbowe podróże: do Katowic na Papiorzany Comber, do Poznania na Craft Party i znowu do Katowic na otwarcie stacjonarnego sklepu Scrap.com.pl.
Wszędzie bawiłyśmy się przednio!!Średnio co miesiąc spotykałyśmy się na bardzo kreatywnych, warsztatowych spotkaniach - a było ich w sumie 9.
Poza tym zorganizowałyśmy 3 takie trochę większe warsztatowe spotkania: 15 Dolnośląskie Warsztaty Craftowe w lutym, 16 Dolnośląskie Warsztaty Craftowe pod koniec czerwca i Twórczy Koniec Lata pod koniec sierpnia.


W trakcie tych spotkań odbyło się ponad 100 warsztatów!, kilkadziesiąt darmowych pokazów, a odwiedziło nas tyle osób, że już nie jesteśmy w stanie tego zliczyć!
 
Kolejne już 17 Dolnośląskie Warsztaty Craftowe planujemy na początek wakacji czyli  28-29-30 czerwca 2019. 

A jako, że dziś ostatni dzień 2018 roku to chciałabym w imieniu całego Kwiatu Dolnośląskiego na kolejny 2019 rok życzyć Wam wszystkim: 
 wielu kreatywnych chwil, 
ostrych nożyczek, 
kolorowych papierów,
 odważnych marzeń, 
ciekawych wyzwań i oby klej nigdy Wam się nie skończył!! 

I do zobaczenia już wkrótce!! 
Krulik


8 komentarzy:

DOBROSŁAWA pisze...

Tak. Ten rok minął bardzo twórczo i scrapowo w wspaniałym towarzystwie.
Życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego roku 2019

Cytrulina pisze...

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Joana pisze...

To był wspaniały rok,ale czuję że 2019 będzie jeszcze lepszy! Dziękuję za Wasze towarzystwo i inspiracje i pomocne rady i żarty i śpiewanie na spotkaniach i tysiące ulotnych chwil,które teraz wywołują uśmiech.

inka-art pisze...

Dziękuję za ten twórczy rok, za ciepłe przyjęcie i możliwość zaprezentowania swoich pomysłów na blogu Kwiatu Dolnośląskiego. Całemu Zespołowi, Czytelnikom i Gościom życzę wspaniałego, twórczego, pełnego miłości Nowego Roku - szczęścia, spełnienia marzeń i wszystkiego, co najlepsze :-)

Żeby było kolorowo pisze...

Wszystkiego najlepszego w nowym roku, twórczo i prywatnie Drogie Panie :)
A Kwiat niech dalej kwitnie.

MadAtelier pisze...

Świetne podsumowanie roku, też muszę się na takie skusić (za 12 miesięcy). Wszystkiego dobrego w Nowym Roku 😊

USAGI pisze...

To był bardzo twórczy rok ;)! Oby kolejny był jeszcze bardziej :D!

AguszCh pisze...

To był rok, który przeżyłam w szalonym pędzie... a te nieliczne chwile, które spędziłam z Wami zawsze dawały mi mnóstwo wytchnienia i twórczej radości... Dziękuję Wam za ten miniony rok ;)