4 stycznia 2018

Witamy nowe DT

Z Nowym Rokiem zmiany nastąpiły u nas zmiany za sprawą dołączenia do naszego zespołu kilku świetnych dziewczyn.
Nasz Kwiat Dolnośląski powoli rozrasta się i nasze kwiatkowe koleżanki pomogą nam nie tylko w prowadzeniu bloga, ale też w organizacji spotkań i zlotów.
Poprosiłam je zatem, żeby w kilku słowach opowiedziały o sobie i swojej pasji.
      Anna Kadula

 Od czasu studiów na PWr wrocławianka z wyboru, z decoupage i scrapbookingiem mam kontakt od jesieni 2014 roku i wciąga mnie to coraz bardziej. Lubię robić albumy na zdjęcia, zarówno papierowe jak i pocket scrapbooking (project life). W tym roku planuję robić więcej LO-sów i brać udział we wszystkich spotkaniach Kwiatu Dolnośląskiego, a zwłaszcza we wszystkich DWC.
Kolejną osobą dołączającą do naszego grona jest

Ewelina Szkutnik

Witam Was serdecznie, na imię mam Ewelina. Moja przygoda z papierem i rękodziełem zaczęła się 8 lat temu, wtedy powstały pierwsze prace, trochę nieudolne kartki a styl trudno było nazwać scrapbookingiem ;). Z czasem, no i oczywiście nadal, pogłębiałam swoją wiedzę o nowe techniki. I tak na dzień dzisiejszy szyję dekoracje z bawełny, torebki z filcu, tworzę biżuterię, świąteczne wianki i dekoracje, ostatnio zafascynowała mnie anioły wykonywane w technice utwardzania tkanin ale zawsze na pierwszym miejscu będzie papier i prace scrapowe, także moje inspiracje na blogu KD będą różnorodne pod względem technik. 
Zapraszam i Pozdrawiam

Powraca  do nas  Usagi znana ze swoich fascynacji Japonią i taśmami washi. 
Dla wtajemniczonych również organizatorka wspaniałych Konwentów  B.A.K.A.

Rękodziełem zajmuje się od kilku lat.  Zaczęło się od kartek na święta czy urodziny, ale tworzę również inne prace jak:
zaproszenia, albumy na zdjęcia, pamiętniki czy kalendarze :) Staram się żeby każda praca była wyjątkowa, a jeśli robię ją dla konkretnej osoby, to zawsze jest pod jakimś kątem spersonalizowana :) 
Posiadam kilka innych zainteresowań, przez co prac scrapowych tworze niewiele. Mam nadzieje, że się Wam spodobają !

Mamy nadzieję, że zmiany jakie u nas nastąpiły pozwolą aktywniej Was inspirować do wyzwań i poznawać nowe techniki,  w których będziemy tworzyć.

Pozdrawiam 
Dobrosława
3 komentarze:

USAGI pisze...

Rosniemy w sile ;P

Żeby było kolorowo pisze...

Ale super! Witamy Dziewczyny :)

Joanna Loana pisze...

Gratulacje Dziewczyny! :) Dużo sił do pracy!!!