26 lipca 2018

Twórczy Koniec Lata 2018

Witajcie!


Jak już może niektórzy wiedzą w te wakacje ostatni raz  spotykamy się na
 4 Twórczym Końcu Lata 2018  
25 i 26 sierpnia - w sobotę i niedzielę. 

W zakładce na górze bloga jest  cała lista warsztatów - nie jest aż taka długa jak na Dolnośląskich Warsztatach Craftowych, ponieważ i czasu na podjęcie decyzji jest trochę mniej.


Ale zobaczcie tylko jacy zadowoleni ze swojej decyzji byli uczestnicy warsztatów na 16DWC na początku wakacji!!

Na blogu jest też druga zakładka z INFORMACJAMI organizacyjnymi zajrzyjcie tam zanim zadacie pytanie - może jest już tam odpowiedź. 


Odwiedzi nas też kilku dobrze Wam już znanych wystawców: Agateria, Cotton Cafe, Galeria Papieru, Kreasfera, Paper Passion, Scrap.com.pl, Snip Art.
Z wystawcami spotykamy się w sobotę od 10:00 do 16:00 a w niedzielę od 10:00 do 15:00 - mam nadzieję, że każdy znajdzie czas na zrobienie odpowiedniej ilości zakupów.

Poza tym zapraszamy na maraton scrapowo - kartkowy, konkursy i wyzwania tradycyjnie już z nagrodami, na pewno będą pokazy i make&take.

Tym razem wstęp na imprezę jest BEZPŁATNY
W związku z czym nie będzie punktu informacyjnego w okolicach wejścia a wszelkich informacji musicie szukać sami na ścianach, drzwiach i lustrach.Jeżeli macie jakiekolwiek pytania, sugestie lub uwagi - piszcie do mnie: warsztaty@gekon.pl

Pozdrawiam i do zobaczenia!!
KrulikPamiętajcie też, że następny raz widzimy się dopiero w wakacje 2019 dlatego trzeba naładować akumulatory już teraz!!
2 komentarze:

a-lenka pisze...

Zachęcam do udziału. Atmosfera warsztatów jest cudna. Niestety termin tym razem nie pasuje, ale będę śledzić :)
Pozdrawiam Alina

marmariscrafts pisze...

Tak, naładować akumulatory, power banki, itp. Ale czy to wystarczy na rok?