Najbliższe spotkanie:

Najbliższe spotkanie -
19 maja 2019 godz. 15:00
Wrocław

****
28-30 czerwca 2019 - 17 Dolnośląskie Warsztaty Craftowe - plan warsztatów jest na stronie: www.warsztatycraftowe.pl

Twórczy Koniec Lata 2018 - warsztatyTWÓRCZY KONIEC LATA 2018

PLAN WARSZTATÓWSOBOTA - 25 sierpnia 
 

sala 2

9:00 – 12:00
tytuł: Kwiatki z foamiranu
prowadząca: Aga Cebula
opis:
Kwiatki z foamiranu irańskiego do kartek i innych projektów scrapowych.Z wykorzystaniem wykrojników Rosy Owl i tuszów Latarnia Morska.
Cena: 65 zł
Zapisy: Fiori621@wp.pl 
wolnych miejsc: 0 - BRAK WOLNYCH MIEJSC


13:30 – 16:30
tytuł: Waterfall pop-up – warsztaty albumowe
prowadząca: Zuzanna Gułaj
opis: szczegóły na plakacie
cena: 110 zł
zapisy: zuzanna.gulaj@gmail.com
wolnych miejsc:  0 - BRAK WOLNYCH MIEJSC 

17:00 – 20:00
tytuł: Bransoletka z druzdą – lutowany warsztat biżuteryjny
prowadząca: Guriana
cena: 135 zł
zapisy: guriana@icloud.com
wolnych miejsc: 2
 


sala 412:30 – 15:30
tytuł: Warsztaty albumowe – morska przygoda
prowadząca: Karolina Bukowska
opis: szczegóły na plakacie
cena: 100 zł
zapisy: karolinabukowska@me.com
wolnych miejsc: 816:30 – 19:00
tytuł: Ptasia elegantka – szkatułka z wyciskami z form koronkowych
prowadząca: Kreasfera
Na warsztacie wykonasz bogato zdobioną szktułkę w technice dekoupage z ptasimi mowytami. Nauczysz się jak wykonać różnego typu wyciski z form silikonowych z masy plastycznej oraz specjalnej mieszanki pozwalającej na precyzyjne odwzorowanie koronkowych motywów. Gotowy wycisk jest elastyczny jak koronka i można go wygodnie kształtować na szkatułce. Pudełeczko wykończymy kontrastując dwa typy lakieru, na pokrywie zastosujemy efekt szkła dodatkowo wzmocniony kopułką podkreślającą główny motyw, zaś wykończenie boków będzie matowe.
Zapraszamy na warsztaty wszystkich chętnych, niepotrzebne są żadne wcześniejsze umiejętności w technice decoupage, dla początkujących pokażemy wszystko od a do z:). Zdobędziecie doświadczene jak ładnie i bez zagniotków przykleić 2 typy papierów do decoupage lub serwetkę. Uczestnicy będą mieli możliwość wybrania spośród 2 wersji kolorystycznych, z przewagą różu lub turkusu oraz kilku wzorów motywów ptasich. Dla niezdecydowanych będzie możliwość także wykonania szkatułki z innym motywem - słodkości, motywy kuchenne, lawenda, róże lub serwetki retro z firmy Sagem Vintage Design.
 
Uczestnicy powinni zabrać ze sobą podkładkę, nożyczki, ulubione pędzle jeśli macie
cena:120 zł 
zapisy: kreasfera@gmail.com
wolnych miejsc: 6 


Przy zapisie na oba warsztaty
Kreasfery obowiązuje 20zł zniżki,
czyli 220zł zamiast 240zł
19:00 – 21:30 
tytuł: Bombka 3D w lampionie
prowadząca: Kreasfera
opis: 
Na warsztacie wykonasz piękna i oryginalną bombkę trójwymiarową. Skomponujesz zimowy krajobraz w nietypowej oprawie. Lampion ozdobiony wyciskami z masy plastycznej o tematyce zimowej będzie doskonałą podstawą mroźnej historii jaką przedstawisz w środku. Do jej utworzenia wykorzystamy makiety domków, figurki, drzewka, mini krzaczki, roślinki, będzie można też utworzyć stawik koło domu. Pokażemy Wam jak zabezpieczyć wszystkie elementy tak by nie ufarbować śniegu, aby ścieżki wysypane piastkiem lub żwirkiem nie przesypywały się przy przenoszeniu ozdoby, a woda miała błyszcząca taflę.
Uczestnicy powinni zabrać ze sobą podkładkę, linijkę, nożyczki lub nożyk introligatorski, fartuszek.

Zapraszamy na zimową przygodę w środku lata!:).

cena: 120 zł
zapisy: kreasfera@gmail.com
wolnych miejsc: 8

Przy zapisie na oba warsztaty Kreasfery obowiązuje 20zł zniżki, czyli 220zł zamiast 240zł
sala 16
10:00 – 12:00
tytuł: WARSZTATY kreatywne - scrap „vintage”” -
prowadząca: Kinga Bednarz - Zabiegała /kigabet vel Ki/
handmadebyki.blogspot.com
opis:
Styl „vintage” charakteryzuje się paletą barw w kolorach brązu. Idealnie sprawdza się w pracach, w których chcemy utrwalić przeszłość. Na warsztatach wykonamy kwiatowy postarzany layout/scrap/LO ze zdjęciem. Nauczę Was jak tuszować wybrane elementy za pomocą kawy i nadmanganianu potasu (fioletu), komponować „duży” format (30x30cm), oraz dobierać dodatki do swoich layoutów. Będą oczywiście tekturki, koronki, gipiura a nawet kapsel.
Zapraszam także osoby początkujące !!!

cena: 100 zł
zapisy: kigabet@interia.pl
wolnych miejsc: 3

12:30 – 15:30 
 
tytuł: WARSZTATY kreatywne - kartka na Boże Narodzenie (2x)
prowadząca: Kinga Bednarz - Zabiegała /kigabet vel Ki/
handmadebyki.blogspot.com
opis: U mnie sezon „zimowy” zaczyna się zazwyczaj już w drugiej połowie wakacji, więc tym razem chciałabym zaprosić Was na moje warsztaty, na których wykonamy dwie bożonarodzeniowe karteczki. Królować będą wstążki, koronki, gipiura, ażury, warstwy i oczywiście media choć te z domowej kuchni jak np. sól ;) Całość utrzymana w mroźnej biało-kremowo-oliwkowej tonacji J (Na warsztatach wykonamy dwie prace.)Każdy z uczestników otrzyma „zestaw startowy”, z którego będzie mógł zrealizować swoją prace. Prace wykonane na warsztatach zabieramy do domu J  Kto nie lubi się brudzić niech przyniesie fartuch i jednorazowe rękawiczki.
Warsztaty prowadzi absolwentka PLSP im. Kenara i ASP we Wrocławiu
cena: 75 zł
zapisy: kigabet@interia.pl
wolnych miejsc: 8
15:30 – 18:30 (UWAGA ZMIANA GODZINY - na plakacie jest zła)
 
tytuł: „Kwiat dzikiej róży” - Quilling
prowadząca: Kasia Wojtasik
opis: Quilling to technika, dzięki której zwykły papier nabiera życia i przekształca się w piękne kwiaty, gałązki, motyle… Chcesz zajrzeć do świata papierowej florystyki i poznać wszystkie sekrety tworzenia pięknych kwiatów z pasków papieru?
Zapraszam serdecznie na warsztat „Kwiat dzikiej róży”! W trakcie tego warsztatu kursantki poznają teoretyczne podstawy techniki (wszystko o materiałach i narzędziach do quillingu) oraz nauczą się kilku metod tworzenia efektownych kwiatów 3D. Wszytskie niezbędne materiały i narzędzia zapewnia prowadzący.

Cena: 70 zł
zapisy: kocham.quilling@gmail.com 
wolnych miejsc: 3
 


NIEDZIELA 26 sierpnia

sala 2

9:00 – 13:00
tytuł: Sekretnik – lutowane okładki i szycie koptyjskie
prowadząca: Guriana
cena: 125 zł
zapisy: guriana@icloud.com
wolnych miejsc: 3
 


sala 4 

10:00 -12:30
Tytuł warsztatu: TRAVEL JOURNAL

Prowadzący: Joanna Ryba (Co ja narobiłam!)

Opis: Na warsztacie przygotujemy wspólnie Travel Journal, który będziecie mogli wykorzystać jako podróżny notes lub album. Wykonamy okładkę, którą będzie można wykorzystywać wielokrotnie oraz notes, który zamocujemy w środku. Całość przygotujemy z papierów kolekcji Adventure Awaits marki Craft O'Clock i dodatków do niej. 

Na warsztat obowiązkowo należy przynieść:  trymer lub skalpel i mata, klej, nożyczki; opcjonalnie: tablica do bigowania, nitownica

Cena warsztatu: 80 zł
Zapisy: warsztaty.craftoclock@gmail.com 
wolne miejsca: 713:30 – 16:30 
tytuł: Akwarelowy exploding – box
prowadząca: Karolina Bukowska
opis: szczegóły na plakacie
cena: 95 zł
zapisy: karolinabukowska@me.com
wolnych miejsc: 1sala 16

9:00 – 11:30
tytuł: Kwiaty w akwarium
prowadzący: "Mucha nie siada "
opis: W czasie letnich warsztatów na Zlocie KD zabrakło miejsc ... dla chętnych które nadal mają ochotę stworzyć swój własny , niepowtarzalny wisior po raz ostatni poprowadzę ten warsztat . Metoda - Tiffany , motyw kwiatowy same stworzycie - do wyboru kilkanaście suszonych kwiatów i ziół , postaram się również o Wasze ukochane dmuchawce których ostatnio zabrakło. :) Prowadząca zapewnia wszystkie narzędzia i materiały oraz odzież ochronną . Dla uczestniczek które zdecydują się na oba warsztaty (kwiaty w akwarium i drzewko szczęścia) 10% zniżki.
Koszt: 95 zł
zapisy: dusiaczek99@wp.pl lub przez stronę https://www.facebook.com/niesiadamucha/

wolnych miejsc: 112:00 – 14:30
tytuł: Drzewko szczęścia - talizman wisior
prowadzący: Mucha nie siada
opis: Naszyjnik z drzewem życia to idealna propozycja dla wszystkich kobiet, dla których rozwój osobisty, wiedza i mądrość życiowa stanowią jedne z najważniejszych wartości. Będzie on nie tylko piękną ozdobą, ale i talizmanem. Wspomaga w każdej dziedzinie życia - długowieczność, odmłodzenie, kobiecość, trwałości związku, dostatek i bezpieczeństwo. Dodatkowo aby wzmocnić działanie proponuję każdej uczestniczce - proszę podać znak zodiaku , dobiorę wtedy kamyki które wzmocnią działanie .Prowadząca zapewnia wszystkie narzędzia i materiały oraz odzież ochronną .Dla uczestniczek które zdecydują się na oba warsztaty(kwiaty w akwarium i drzewko szczęścia) 10% zniżki.
Koszt: 95 zł
zapisy: dusiaczek99@wp.pl lub przez stronę https://www.facebook.com/niesiadamucha/

wolnych miejsc: 1

sala 15

 12:30 - 15:30
 
Podstawy patchworku.

 
Pierwszy wspólny warsztat Robótki Stefci z Cotton Cafe!

Wiesz, że z każdego skrawka materiału można uszyć małe cudo? Patrzysz na poduszki patchworkowe i myślisz sobie, że fajnie byłoby się nauczyć takie szyć? Ten warsztat jest zupełnym początkiem Twojej patchworkowej przygody - uszyjesz patchworkową poszewkę na poduszkę z najlepszych jakościowo tkanin od Cotton Cafe (tkaniny Art Gallery Fabrics z których szyją zawodowcy na całym świecie!) pod kompetentnym okiem Stefy, której warsztaty są wartościowym doświadczeniem, dzięki któremu zyskujesz rzetelne umiejętności.
Weź udział, a po tym warsztacie będziesz wiedzieć jak się zabrać za swoje nowe hobby już samodzielnie z wiedzą, która daje szlify na przyszłość. 


Cena: 125 zł; zawiera wszystko co potrzebne do uszycia poszewki
Zapisy: zapisy@stefcia.pl


Uwaga! Warsztat dla osób potrafiących obsługiwać maszynę do szycia. Proszę o zabranie ze sobą nożyczek do krojenia tkanin.
wolnych miejsc: 3

Brak komentarzy: