6 lutego 2017

Kolorowe notesy przygotowane z tego, co było pod ręką.


Witajcie kochani.
Bardzo dawno dla Was tutaj nie inspirowałam.
Trochę mi z tego powodu głupio, aczkolwiek czasami człowiek staje przed wyborem i musi wybrać to, co dla niego jest najważniejsze.
Na szczęście w końcu udało mi się w miarę uporządkować wszystko wokół siebie i jestem.
Dzisiaj chciałabym pokazać Wam notesy, które wykonałam dla dzieci w ramach nagórd za konkurs świetlicowy. Tak na prawdę to wszytskie materiały na nie dostałam od sponsorów, wystarczyło tylko wszytsko ze sobą połączyć i wykonać coś ciekawego.
W tym miejscu chciałam podziękować Ani Zaprzelskiej właścicielce firmy Lemoncraft  za ogromną paczkę, w której znalazły się nie tylko papiery, ale również inne materiały potrzebne do prac scrapbookingowych oraz firmie EcoScrapbooking, która przysłała mi bazy na notesy.
Dzięki nim mogę wynagrodzić ciężką pracę dzieci skromnymi aczkolwiek podarowanymi prosto z serca upominkami.
Dzisiaj pokażę tylko dwa notesy. Resztą podzielę się przy innej okazji.


Tak na prawdę można powiedzieć, że notesy powstały z tego co znalazłam w paczkach od dziewczyn. Kwiaty powycinałam z papierów, liście dziurkaczami. Od siebie dodałam jedynie klej, wstązki, serwetki oraz grafikę Janet.

Notes dla Oliwki w przybliżeniu wygląda tak;Notes, który przygotowałam dla Oli jest bardzo podobny do notesu Oliwkowego. Układ jest ten sam, różni się tylko kolorystyką i dodatkami.
Jak sami widzicie przy niewielkim nakładzie pracy można stworzyć coś z niczego.
Wystarczą tylko chęci oraz pomysł oraz jak w moim przypadku ogromne serce innych :)

Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz DZIĘKUJĘ.
MargoLa


Brak komentarzy: