31 stycznia 2017

Robótki Stefci - zapraszamy


 Witajcie!
Dzisiaj chciałybyśmy przedstawić Wam miejsce, które całkiem niedawno pojawiło się na rękodzielniczej mapie Wrocławia.
To miejsce pracownia Stefci którą na pewno spora część kojarzy z Dolnośląskich Warsztatów Craftowych, jaką tą szyjącą z wszystkimi do rana czy prowadzącą bardzo poczytny na naszym blogu cykl Robótki Stefci.
Zapraszam do odwiedzin!
Krulik


"Robótki Stefci” są miejscem w którym pozytywna energia  emanuje z każdego zakątka.
To nie zakład krawiecki ale pracownia, w której powstają ciekawe projekty i spełniają się marzenia o warsztatach z ciekawymi ludźmi.


Współpracuję z uznanymi autorytetami rękodzieła wszelkiej maści: scrapbooking, filcowanie, kwiaty z foarmian i wielu innych np. modniarstwo.

 W ofercie jest dużo ciekawych warsztatów i nie traktuję jej jako zamkniętej. Jeżeli poszukujesz czegoś innego, czego  nie ma w  kalendarzu zapytaj. Może będę mogła spełnić Twoje marzenie o niebanalnych warsztatach.W lutym zapraszam na warsztaty kartek oraz albumu z Cynką, kartki wielkanocne z Ladybug, tarhowisko przydasiów.
 Szycie maskotek, patchwork, pikowanie, confetti. Warsztaty szycia dla mężczyzn, podstawy szycia:zamki, poszewki, spódnice,  szycie akcesoriów: torba, nerka,  a do tego warsztat dla psiarzy:) Uszyj pupilowi wyprawkę. Oczywiście obsługa maszyny do szycia oraz owerlocka to podstawa! :)
Więcej wydarzeń znajdziecie na FB oraz w kalendarzu Stefcia.pl
Serdecznie zapraszam!
Stefcia
2 komentarze:

czarownica pisze...

Potwierdzam- miejsce GENIALNE!

Ania S pisze...

Ale świetne miejsce :* szkoda, że mam kawałek do Wrocławia. Ale kiedyś się wybiorę koniecznie :)