Najbliższe spotkanie:
15 października 2016

Pokoloruj mój świat #8

Cały Kwiat Dolnośląski żyje już zbliżającymi się 13. Dolnośląskimi Warsztatami Craftowymi, które tym razem związane będą tematycznie z Japonią... W związku z czym Krulik poprosiła, żeby moje kolorowankowe inspiracje też wpisywały się w tę tematykę i dzięki niej sięgnęłam po jedną z moich pierwszych kolorowanek - "Kolorowy trening antystresowy. Japońskie Inspiracje":


Specjalnie dla Was powstały dwa obrazki:A na deser mam dla Was recenzję mojego najnowszego nabytku...

(autor: Gabriel Cortina; wyd. Olesiejuk)


Jak tytuł wskazuje kolorowanka ta zainspirowana jest kulturą Azji. Wypełniona jest dwustronnymi dosyć grubymi kartami, które wyjątkowo otwierają się do góry, a nie na bok, i które w razie potrzeby można bardzo łatwo wyrwać. Jedna strona zawsze zawiera obrazek przywodzący mi na myśl obrazy i aż proszący się o pokolorowanie akwarelami, druga strona ma łatwiejsze graficznie motywy narysowane prostą kreską. Całość prezentuje się przyjemnie dla oka i na pewno warta jest polecenia.
A jak już mowa o najbliższym zlocie... to zapraszam na swój kolorowankowy pokaz w sobotę 29 października o 16:00 - porozmawiamy trochę o kolorowaniu według palet kolorostycznych. Do zobaczenia!

Pozdrawiam,
Katrina

2 komentarze:

a-lenka pisze...

Na zlocie będę i o 16 będę po warsztatach, więc chętnie popatrzę i posłucham :)
Pozdrawiam i do zobaczenia niebawem
Alina

Anna - Krulik pisze...

Bambusy pierwsza klasa :D I do zobaczenia na pokazie!