Najbliższe spotkanie:
6 marca 2015

Przedstawiamy nasze DT

Po burzliwych dyskusjach wyłoniłyśmy nasze nowe DT wyzwaniowe i z ogromną przyjemnością przedstawiamy Wam cztery niezwykle utalentowane kobiety, którymi są:


Anek73


Mam na imię Ania - w sieci istnieję od 2006 roku jako Anek73. Mieszkam w cudownym mieście Kłodzku razem z Mamą, Marcinem oraz całym stadem kotów, kur i królików - liczącym obecnie około 20 sztuk :) Od ponad 25 lat (a dokładnie od 5 klasy szkoły podstawowej) zajmuję się hatem krzyżykowym. Poświęcam mu sporo czasu, dużą część mojego bloga, a od prawie roku organizuję na FB wirtualne spotkania wyszywających osób - hafciarskie wtorki. Czasem scrapuję, wiele radości daje mi czytanie, podróżowanie i fotografowanie. Moją ogromną pasją są wiatraki. Zawodowo - "kobieta z klasą", od 20 już lat. Mam nadzieję, że dzięki współpracy z zespołem Kwiatu Dolnośląskiego, uda mi się zarazić haciarską pasją kolejne osoby.

BBart


Nazywam się Bożena, znana jako BBart z Twórczego Pokoiku. Dziękuję za możliwość dołączenia do DT Kwiatu Dolnośląskiego. Bardzo lubię tworzyć- to moje hobby. Wykonuję  kartki, ale również tagi ,ATCiaki, scrapy i inne nietypowe formy własnego pomysłu. Wykonywanie tych prac sprawia mi ogromną przyjemność . Mam nadzieję, że moje prace nie raz was zainspirują.
 
MargoLa
 
 
Nazywam się Małgosia, a w blogowym świecie jestem znana, a może i nie znana pod pseudonimem MargoLa. Prywatnie matka i żona z zawodu pedagog. Już nie pamiętam nawet, kiedy zaczęłam zajmować się cardmakingiem. Wiem jednak, że pierwszymi moimi pracami był exploding box i dziecięce kartki urodzinowe. Z czasem jednak poczułam niedosyt... czułam, że czegoś mi brakuje. Zaczęłam więc szyć z filcu. Nieśmiało powstawały pierwsze literki dziecięce i kolorowe aplikacje. Teraz szyje już prawie wszystko, począwszy od ozdób świątecznych skończywszy na dodatkach do moich ukochanych exploding boxów.
 
Ola Wu
 
 
Mam na imię Ola i ogromnie się cieszę, że mogę dołączyć do DT Kwiatu Dolnośląskiego. Mieszkam w maleńkiej miejscowości w samym centrum kraju, wokół pagórki i jeziora, a w domu dzieci, psy i koty. Jestem dekupażystką ze skrzywieniami w kierunku innych technik. Klasyczny decoupage i transfer bardzo lubię, jednak najbardziej podoba mi się łączenie ich z fakturami, wzorami z szablonów, elementami zapożyczonymi ze scrapbookingu czy pracowni krawieckiej. Mam nadzieję, że będziemy się razem świetnie bawić i rozwijać nasze pasje. 
 
 
Z dotychczasowego DT pozostają: Dobrosława, Katrina i Krulik, które jednocześnie pełnią funkcję koordynatorek DT.
 
Już teraz zapraszamy Was na nasze kolejne wyzwania. Mamy nadzieję, że dzięki poszerzonemu DT z większą przyjemnością będziecie oglądać nasze inspiracje...
 
Pozdrawiam,
Katrina

7 komentarzy:

Blue-Nika pisze...

No to będzie się działo :) Pozdrawiam nowe DT i czekam na inspiracje.

anias pisze...

Gratuluję i powodzeni życzę!!!

mojescrapowisko pisze...

Dziewczyny - gratulacje! :))

Anna - Krulik pisze...

Bardzo miło mi Was poznać :)

a-lenka pisze...

Gratuluję :)
Do Ani zaglądam często i znam jej piękne prace, pozostałe dziewczyny najwyższa pora odwiedzić
Pozdrawiam Alina

DS pisze...

Powodzenia w tworzeniu kreatywnych prac i postów :)

kartkomania.com pisze...

Będzie się działo :)