Najbliższe spotkanie:
11 listopada 2011

Kubełek Inspiracji: Sileo

Hej Listopadowo!

Dziś chciałam Wam przedstawić francuską scraperkę Sileo. Na jej bloga trafiłam dzięki Pat z bloga Pat de scrap, która dzieliła się ze mną kiedyś swoimi ulubionymi postaciami z twórczego światka. Sileo prace tak mi przypadły do gustu, że chciałabym, abyście i Wy dziś poznały odrobinę bliżej jej twórczość.

Sileo zazwyczaj tworzy raczej proste kompozycje, ale każdy najmniejszy szczególik jej pracy wynagradza tę prostotę w dwójnasób. Spójrzcie tutaj:


Dla mnie magia!
Tę oto prace zdarzyło mi się niegdyś liftować i muszę przyznać – sama przyjemność… Zwróćcie uwagę na te charakterystyczne dla prac Sileo chlapańce-rozlewańce:


I tu kilka jeszcze chlapek: 
Sileo często pracuje na bazach albo wyjątkowo wzorzystych, albo całkiem bialuśkich - za każdym razem nie mogę wyjść z podziwu jak ona sobie radzi z tymi skrajnościami! Bo radzi sobie wyśmienicie! Patrzcie tylko:Pomimo, że nie rozumiem ni słowa na blogu Sileo, jej scrapy mówią same za siebie!
Patrzcie tutaj jaka kreatywność: 


Co sądzicie o scrapach Sil? Dla mnie są bardzo inspirujące!
Pewnie myślicie sobie – łeeeeee same scrapy, a coś więcej?? A i tutaj artystka jest niezawodna. Na blogu znaleźć można czasem cudowne rodzynki w Layoutowym cieście.

Proste, ale jakże piękne notesy: 


Prześliczne albumy:


Udało mi się także wyszperać karteluszkę:


Życzę przyjemnego oglądania i ciągłego powracania do bloga Sil.
Pozdrawiam serdecznie,
Mira

3 komentarze:

Kasia pisze...

ooo ja ! jakie cudne wszystkie:) dzięki Mira, bo pewnie bym nigdy do niej nie trafiła :)

Anna - Krulik pisze...

faktycznie fantastyczne prace. Dzięki!

Mira pisze...

:*******