11 maja 2011

Zapraszamy na warsztaty do.....


Kasi, kryjącej się pod pseudonimem "ArtBizuu", która poprowadzi w trakcie Dolnośląskich Warsztatów Craftowych, warsztat w piątek 8 lipca godz. 17:00 -20:00 Sutasz na włosku i w niedzielę 10 lipca godz. 13:00-15:30 Koralowy decoupage.
Na obydwa serdecznie zapraszamy.

Poniżej kilka słów o Kasi od samej Kasi :)

Kasia Biedrycka lat 23 no w lipcu to już będzie 24:)
Studentka kulturoznawstwa pretendująca do miana magistra:)
Od zawsze na co dzień towarzyszyły mi kredki, igła z nitką oraz wszelkiego rodzaju szmatki, łatki itp. Od robienia na drutach, poprzez projektowanie i szycie, tworzenie biżuterii techniką fimo i decoupage dotarłam do sutasz..i czuję że ta przyjaźń będzie trwała spory kawałek mojego życia:)
Biżuterią zajmuję się od 8 miesięcy, ale były to bardzo intensywne miesiące.


Z powodów zdrowotnych ostatnie da lata studiów spędziłam w domu...
A twórczość artystyczna była dla mnie drogą wychodzenia z poważnych zawirowań zdrowotnych. Zaczęłam z nich wychodzić dopiero wtedy, kiedy zaczęłam być bliżej siebie...swoich pasji..kiedy zaczęłam iść w kierunku który podpowiadała a nadal sugeruje mi moja artystyczna dusza:)


Jeszcze nie dawno szukałam w pocie czoła sposobu na siebie...a on sam się znalazł kiedy przypadkiem zobaczyłam w internecie egzemplarz biżuterii sutasz...potraktowałam to jak wyzwanie i nieustannie dążę, do tego aby być coraz lepszą...precyzyjniejszą, aby moja wyobraźnia była coraz bujniejsza i szersza...bo właśnie to: cierpliwość, precyzja i wyobraźnia to składowe tworzenia biżuterii sutasz..biżuteria jest tylko rezultatem ich połączenia:)


Kiedyś raczej nieśmiała, dziś z ogromną przyjemnością prowadzę warsztaty sutasz i decoupage otoczona nie małą garstką ludzi:)
Przypadkiem odkryłam, że to co robię w domowym zaciszu daje mi większa satysfakcje kiedy mogę się tym dzielić z szerszym gronem twórczych dusz:)
Warsztaty to dla mnie możliwość poznania wielu rożnych ludzi, ich pomysły na siebie na życie, co cenie sobie w nich najbardziej.
Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia!


4 komentarze:

kartkomania.com pisze...

Tak, Tak - Kasia tworzy piękną, kolorową biżuterię :)

ArtBizuu pisze...

Ah...dziękuje:)

Anna - Krulik pisze...

A te czarne korale - są super!

Anonimowy pisze...

bardzo piekne pozdrawiam PANIĄKASIU ALAKOWALSKA