18 marca 2024

Wiosna w klimacie fantasy - wyzwanie

 Witajcie! 

jeszcze przed Wielkanocą chciałybyśmy Was zaprosić na kolejne wyzwanie craftowe związane z literaturą. 

Tym razem zainspirowało nas święto, które zbliża się wielkimi krokami czyli Światowy Dzień Czytania Tolkiena - 25 marca. Mam nadzieję, że utwory tego autora nie są Wam obce :) 

Oczywiście sam Tolkien, a raczej świat i postacie przez niego stworzone są tylko inspiracją i nie trzeba ograniczać się do Hobbitów, Elfów, Krasnoludów, Smoków czy Entów, ale można puścić wodze fantazji, bo zapraszamy na FANTASTYCZNĄ WIOSNĘ. 

Dawno tego nie mówiłam, ale po angielsku brzmi to lepiej :)  i chyba bardziej oddaje to o co nam chodzi, czyli WIOSNĘ W KLIMACIE FANTASY. 

Dołączycie do zabawy? 

Na wasze prace czekamy do 14 kwietnia.

A czy nam udało się coś wymyślić? 

Mam kartkę od Marty i wielkanocne twory od Krulika:


 

Znalazłam też kilka inspiracji na tzw. internecie, ale domki wróżek i smocze jajo to moje ulubione:Także zapraszam i do czytania i do tworzenia: 

 


Zapomniałam dodać, że tym razem mamy dla Was nagrody od SnipArt. 


Na koniec jeszcze dla przypomnienia kilka zasad: 

  • W wyzwaniu może brać udział każdy, kto jest posiadaczem bloga bądź galerii zdjęć - ważne dla nas jest, aby zdjęcie było dostępne on-line, a nie wysłane do nas e-mailem, tak aby każdy mógł je obejrzeć w trakcie trwania wyzwania.
  • Można zgłaszać dowolną liczbę prac.  
  • Prace mogą być wykonane w dowolnej technice.
  • Będzie bardzo fajnie, jeżeli prace będą nowe, ale nie jest to warunek konieczny. Prosimy jednak, aby nie były to projekty wykonane dla jakiegokolwiek DT.
  • Prace zgłaszamy przez system inlinkz. Pamiętajcie, aby był to bezpośredni link do zgłaszanej pracy, nie do całego bloga - wtedy ciężko jest znaleźć taką pracę.
  • W miejscu opublikowania pracy proszę umieścić informację o tym wyzwaniu z linkiem do tego posta.

Prace muszą być wykonanie i zgłoszone według podanych wytycznych, w innym wypadku nie będą brane pod uwagę podczas głosowania.  

 

Życzymy Wam miłej pracy i zapraszamy do działania!! 

Do następnego razu! 

Krulik

 

You are invited to the Inlinkz link party!

Click here to enter

4 komentarze:

papierololo pisze...

Moja praca na warsztat DWC byłaby idealna na to wyzwanie 😂

Syla czaruje pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Alice on the moon pisze...

Hejka. Nie wiem dlaczego ale FB robi mi jakieś psikusy. Jak wrzucałam link był on dostępny - sprawdzałam i nawet ktoś od Was był u mnie na stronie i go skomentował - a obecnie jak w niego wchodzę to jest "pusty". Mogę go wrzucić raz jeszcze, ale totalnie nie wiem co i dlaczego tak się dzieje😪

Anna - Krulik pisze...

właśnie nie wiemy trochę o co chodzi z tymi linkami do FB, ale jeżeli macie możliwość wrzucić gdzieś indziej i to podlinkowac to może być lepiej, bo niestety większość linków do prac zamieszczanych na FB nie działa :( może "stare dobre blogi" wrócą do łask :D