Najbliższe spotkanie:
9 stycznia 2024

23 Dolnośląskie Warsztaty Craftowe - zapraszamy!

 


Witajcie! 

Bardzo oficjalnie i w imieniu całej ekipy Kwiatu Dolnośląskiego chciałabym Was zaprosić na 

23 Dolnośląskie Warsztaty Craftowe, czyli warsztaty rękodzieła wszelakiego, 

które odbędą się 28-30 czerwca 2024 roku. 

Rezerwujcie termin!  

Czy domyślacie się już jaki będzie tym razem przewodni temat naszego zlotu? :D 


Jednocześnie chciałabym zaprosić do wysyłania swoich zgłoszeń wystawców i osoby prowadzące warsztaty. 

WARSZTATY: Zgłoszenie zawierające informacje na temat waszej osoby, namiarów na Was w sieci, informacji na temat tego jaki warsztat chcecie prowadzić (technika, mniej więcej określony temat) i  który dzień byłby dla Was idealny (i nie, sobota do południa nie zawsze jest najlepsza:)) proszę wysyłać bezpośrednio do mnie na adres: warsztatycraftowe@gmail.com do końca stycznia (31.01). 

Proszę o niewysyłanie do mnie zgłoszeń przeróżnymi komunikatorami - bezpieczniej jest to mieć w jednym miejscu :D

Od razu chciałabym zaznaczyć, że w trakcie naszych zlotów nie przewidujemy warsztatów dłuższych niż 3 godziny - preferowany czas trwania to 2 lub 2,5 godz. Proszę pamiętajcie o tym! Nie szalejemy też z ceną :) warsztatów w planie jest dość dużo (między 30 a 40)  i jako organizator nie mogę zagwarantować, że znajdzie się grupa chętnych osób na warsztat kiedy Wasza cena będzie znacząco odbiegała od pozostałych cen. Miejcie to na uwadze myśląc nad ofertą i możliwościami technicznymi.

Podobnie jak w zeszłym roku chciałabym, aby oprócz zwykłych warsztatów tzw. komercyjnych powstała też pula warsztatów tzw. budżetowych, więc jeżeli jesteś w stanie poprowadzić warsztat za 30-40-50 zł to zapraszam. Warsztaty te (z wiadomych względów:)) cieszyły się ostatnio niesamowitym powodzeniem i mam nadzieję, że w tym roku też zaliczymy pełen sukces :D 

WYSTAWCY/SKLEPY: O, tu będzie zdecydowanie krócej :) Zgłoszenie zawierające informacje na temat Waszego sklepu i namiarów na Was w sieci (szczególnie Ci, którzy pierwszy raz), proszę wysyłać bezpośrednio do mnie na adres: warsztatycraftowe@gmail.com do końca stycznia (31.01). Proszę o określenie na ile dni chcecie przyjechać i nie będę ukrywać, że przyjeżdżający na 3 dni są na uprzywilejowanej pozycji, więc proszę o przemyślane decyzje :) Jeżeli już wiecie, że poprowadzicie (wy lub osoby z waszego DT - w końcu od tego są:))  pokaz i/lub make&take to oczywiście napiszcie o tym od razu.

    Każda osoba dostanie ode mnie potwierdzenie zgłoszenia - jeżeli nie dostaniecie takiej informacji w ciągu 24 godzin proszę sprawdzić czy na dobry e-mail wysłaliście zgłoszenie i przypomnijcie o sobie :)

    Listę wystawców i prowadzących warsztaty opublikuję w pierwszych dniach lutego, a dokładny plan warsztatów (godziny, tematy, opisy i ceny) tradycyjnie już  - 21 marca. 

    Pozostałe atrakcje zlotowe takie jak konkursy, wyzwania, plan pokazów będą prezentowane po tym terminie na blogu zlotowym: www.warsztatycraftowe.pl

Mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałam (jakby co to jeszcze dopiszę :)). 

Pozdrawiam i do zobaczenia! 

Krulik - Ania

4 komentarze:

Ania and quilling pisze...

Czyżby książki to temat zlotu?

Anna - Krulik pisze...

Chyba było za łatwe.... :D

Aga pisze...

"W końcu od tego są?"...... serio???

Anna - Krulik pisze...

A nie są od inspirowania innych? nie wiem czy to reakcja na żart czy prawdziwe oburzenie