9 września 2016

Pokoloruj mój świat #7

Dawno nie robiłam porównania moich i siostry kolorowanek, więc dzisiaj garść naszych inspiracji...
Tym razem nieco większy format, czyli Inwazja Bazgrołów i Wyspy (po lewej stronie dzieła mojej siostry, po prawej moje):


A może macie w domu te same obrazki pokolorowane? Z chęcią porównam je z naszymi! Dzielcie się z nami Waszymi kolorowankami w komentarzach do posta.

Pozdrawiam,
Katrina

3 komentarze:

Żeby było kolorowo pisze...

Ja się kolorowankami nie podzielę, bo to nie na moją cierpliwość, próbowałam i nie mam do tego nerwów :) Ale niezmiennie podziwiam Twoje prace, precyzję i dobór kolorów. Fajne jest to zestawienie, pokazuje różne możliwości, a czy również różne charaktery? :)

Dicappo pisze...

Obie wersje kolorystyczne bardzo mi się podobają!!! Ja gdzieś mam chyba jeden obrazek pokolorowany, ale niestety z żadnym z Waszych się nie pokrywa :-( Chyba muszę w końcu kupić całą tą kolorowankę, bo z tych, które widziałam u znajomych to ona przypadła mi najbardziej do gustu. Zrobisz jakiś pokaz kolorowankowy na DWC?

Muszelia pisze...

Rewelacyjne te porównania :) Ja też testuję wyspy, kiedyś nawet podesłałam link, ale ponieważ się pokrywa to jeszcze raz http://muszelia.blogspot.com/2016/04/dla-zdrowia.html
Od tamtej pory gdzieś mi umykały Twoje wpisy, ale teraz będę pilnować :) Kiedy szukałam kolorowanki dla siebie właśnie tego mi brakowało - zajrzeć do środka, dotknąć papieru... co w przypadku zakupów internetowych jest problematyczne :D Bardzo dziękuję za recenzje - są nieocenione :)