24 grudnia 2023

Świąteczne (i nie tylko) życzenia! Witajcie!

Zbliżamy się do Świąt Bożego Narodzenia i żegnamy kolejny rok, chciałybyśmy zająć Wam chwilę i wyrazić wdzięczność za bycie częścią naszej społeczności! 

Podsumowując rok, przeglądając posty i zdjęcia dociera co roku do nas, że to co robimy trafia do prawdziwych ludzi, rozproszonych po całej Polsce, a może i trochę dalej :D 

Jesteśmy wdzięczne za to, że poświęcacie swój  czas na podzielenie się swoimi przemyśleniami, że bierzecie udział w naszych wyzwaniach i przede wszystkich, że przyjeżdżacie na imprezy, które organizujemy. To ta magia, która sprawia, że to wszystko ma sens!

Wasz wkład, czy to poprzez komentarze (nigdy ich nie za mało), opinie, czy po prostu obecność, dodaje ogromną wartość do naszych wspólnych doświadczeń i dziękujemy Wam za to! Jednocześnie w okazji świąt i bardzo możliwe, że już nowego roku chcemy życzyć Wam na bliższą i dalszą przyszłość kilku rzeczy:

- Doceniajcie relacje, które wzbogaciły Wasze życie w tym roku, czy to z rodziną, przyjaciółmi, czy swoją społecznością. To właśnie one  sprawiają, że życie jest naprawdę wyjątkowe.

- Rozwijajcie się, doświadczajcie nowych rzeczy, pokonujcie wyzwania, odnoście sukcesy i wyciągajcie wnioski z porażek.

- Poświęćcie chwilę, aby docenić małe, codzienne radości, które często pozostają niezauważone lub uważane za oczywiste — wspólny śmiech, piękny zachód słońca lub kubek dobrej herbaty.

- Dbajcie o swoją odporność! Nie tylko tą zdrowotną, bo zdolność do bezpośredniego stawiania czoła wyzwaniom i wychodzenia z nich wzmocnioną to niezwykła cecha, którą warto celebrować.

-Wyciśnijcie ten rok jak cytrynkę :D z powodu braku w tym roku mikołajowego spotkania Kwiatu Dolnośląskiego zdjęcia pochodzą z lat poprzednich :D 

 

Życzymy Tobie i Twoim bliskim Wesołych Świąt 

oraz Nowego Roku pełnego nadziei, szczęścia, twórczości i ekscytujących przygód. 

My czyli cała Ekipa Kwiatu DolnośląskiegoBrak komentarzy: