19 sierpnia 2023

Zapraszamy na KONKURSY na 6 Twórczym Końcu Lata!

Jak zapewne część z Was już wie - na naszych imprezach zadania dla uczestników dzielą się na KONKURSY (do przygotowania przed zlotem) i WYZWANIA (do zrobienia w trakcie) - szczegółowe zasady można znaleźć na zlotowym blogu w tym poście . Ale przypomnijmy je sobie i tutaj ;-)

ZASADY OGÓLNE

Każdy z uczestników imprezy może zgłosić dowolną ilość prac w dowolnej ilości konkursów i wyzwań, ale na każdy konkurs musi być wykonana oddzielna praca. Z przyczyn technicznych - nie da się jednej pracy położyć w dwóch miejscach do głosowania :-D


Prace na KONKURSY należy oddać organizatorom w wyznaczonym do tego miejscu (na dużej sali) w sobotę od 10:00 do godziny 14:00, ale im wcześniej tym lepiej, ponieważ prace zostaną poddane pod głosowanie przez wszystkich uczestników imprezy. 

Pracom nadamy numerki. Każdy z uczestników imprezy otrzyma (przy wejściu) kartę do głosowania. Karty ze swoim wyborem (wpisanym numerkiem) należy wrzucać do specjalnie przygotowanego pudełka do godziny 16:00 w sobotę.

Następnie komisja (na bardzo tajnym posiedzeniu) podliczy głosy i o 17:00 w sobotę rozda nagrody. O 17:00 nagrody będziemy też rozdawać nagrody za udział w wyzwaniach.

WYZWANIA polegają na tym, że robimy pracę na miejscu z przywiezionych przez siebie lub zakupionych na miejscu materiałów. Prace należy oddać organizatorom do godziny 16:00 w sobotę i do godziny 13:00 w niedzielę (na wyzwania ogłoszone w niedzielę).


Nagrody sponsorują sklepy, które będą gościć u nas na imprezie.


KONKURSY - TEMATY

Prace na konkursy można wykonać w dowolnej technice, w dowolnych kolorach, w dowolnej wielkości i ilości - jednak prace powinny być związane z tematem! A tematy w tym roku mamy filmowe: 


1. KONKURS "500 DAYS OF SUMMER - 500 DNI LATA" - czyli wspominamy lub planujemy letnie wakacje, a może na tapetę weźmiemy nasze lato marzeń?


2. KONKURS "DESZCZOWA PIOSENKA"- witamy jesień :)3. KONKURS: "ENOLA HOLMES" - ten konkurs jest dla tych, dla których steampunk, koronki, falbany, przystojni detektywi i pewne siebie kobiety to ulubiony temat do tworzenia. Chociaż w tym filmie można znaleźć też wiele więcej tematów :D4. KONKURS DLA DZIECI - "SEKRETNE ŻYCIE ZWIERZAKÓW DOMOWYCH" - czy tutaj trzeba coś tłumaczyć? Przecież większość z nas ma swoje ukochane zwierzaki, co nie?


5. Konkurs sklepu ScrapLove - prosimy przynosić prace na stoisko sklepu w sobotę 26.08 do godz. 16:00 - o 17:00 ogłosimy kto wygrał.WYZWANIA

1. Praca do mapki - na miejscu będą mapki do wyboru - tu są dwie kategorie: KARTKA i SCRAP.

2. Praca recyklingowa - stworzona na miejscu z dostępnych materiałów.


Zapraszamy serdecznie do udziału! Nagrody czekają!


Pozdrawiam serdecznie w imieniu Krulika i ekipy kwiatowej, Ania K.

Brak komentarzy: