Najbliższe spotkanie:
3 kwietnia 2023

Scrap Moc 2.0 - raport z wyjazdu

 Witajcie! 

w ostatni weekend 31.03-2.04.2023 odbyło się spotkanie wyjazdowe grupy scrapowo zakręconych osób o wszystko mówiącej nazwie Scrap Moc. 


Odwiedziłyśmy bardzo urocze miejsce w prawie samym środku Polski - Pałac w Małkowie, który bardzo polecamy. Świetne pokoje, zaskakujące łazienki, dobre jedzenie i przemiła obsługa.
Nasza grupa liczyła 25 osób - relacje bezpośrednie można było śledzić na Instagramie na kontach między innymi: Kwiatu Dolnośląskiego, Agaterii, Scrapbooking Shop i UHKGallery. 

Zaczęłyśmy w piątek od przygotowania sali i tzw. paczek powitalnych z niespodziankami od naszych sponsorów: 13arts, UHK Gallery i SnipArt.

I to był chyba jedyny moment w czasie tego weekendu kiedy było widać stół :D 


Jedną z głównych atrakcji soboty była wymiana ATC:


samo ich rozkładanie trwało chyba pół godziny :D


Wraz z szefowymi SrapElektrowni - Michelką i Tores przygotowałam wyzwania. Były oczywiście mapki do scrapów i kartek, poza tym dwa rodzaje liftowania, scrapowa ruletka, wędrujące stacjonarne pudełko, moodboardy do inspiracji kolorystycznych i zabawa zainspiruj się słowem.

To nasze stoisko wyzwaniowe, a poniżej widać kącik pomocy scrapowych, czyli pudło z serii podziel się ścinkiem i przydasiem i kilka niezbędników do tworzenia:tutaj widać część prac stworzonych w ciągu tego weekendu - nie mam niestety zdjęcia wszystkich ponieważ nie miałyśmy jednego miejsca na wszystkie
 

Prawie o północy w sobotę skończyło się rozdawanie nagród za udział w wyzwaniach, nagrody miałyśmy od naszych sponsorów: Agaterii, SnipArtu, UHKGallery, Scrapbooking Shopu, Scrap8 i APSCraft.  Oczywiście nic nas nie powstrzymało i praca trwała nadal: 

A po czym poznać niedzielny stół? Robi się coraz puściej... :( 

Na koniec jeszcze pożegnalne zdjęcie - jedno z wielu :D i niestety trzeba było wracać do domu:


Mam nadzieję, że za jakiś czas to powtórzymy, bo przecież te naładowane baterie kiedyś się rozładują, co nie? Na pewno spotkamy się na Dolnośląskich Warsztatch Craftowych i znowu poscrapujemy :D 

Pozdrawiam wszystkich co byli, ale też tych którzy się nie pojawili :D 

Krulik - organizator eventu.


4 komentarze:

Kamila Pietroń pisze...

Cudownie było tam być i ładować wspólnie akumulatory - Dziękuję za organizację, towarzystwo, dobrą zabawę i przede wszystkim możliwość oderwania się od rzeczywistości <3

Umbrella pisze...

Wspaniała impreza pełna osóbek pozytywnie zakręconych. Dziękuję za wszystko i do zobaczenia :)

USAGI pisze...

Genialny weekend, oby więcej takich :D!

Tores- pisze...

Strasznie się cieszę, że tam byłam z Wami :)