21 maja 2019

Festynowe spotkanie Kwiatu Dolnośląskiego

Witajcie!
dzisiaj, w ten słoneczny wtorek, powspominamy sobie super słoneczną niedzielę, w trakcie której dzielna ekipa Kwiatu Dolnośląskiego dzieliła się swoją pasją i umiejętnościami z mieszkańcami miasta Wrocławia za zupełną darmochę :D

Z Radą Osiedla Maślice współpracujemy już od kilku lat, organizujemy warsztaty scrapbookingu i innych technik dla dzieci i dorosłych: warsztaty kartkowe, albumowe, decoupage, szycie i inne też były.

Tym razem jak już co roku miałyśmy nasze stoisko wystawienniczo - warsztatowe na XVII Rodzinnym Festynie  Maślic. 


 Było słonecznie, tłumnie i głośno, jak w sumie można się było spodziewać :D Zaproponowałyśmy dzieciom samodzielne wykonanie puszek na kredki, i te scrapbookingowo - recyclingowe warsztaty to był strzał w dziesiątkę!


 Ponad 50 dzieci wykonało swoje puszki!Niektóre, szczególnie te na początku imprezy, załapały się na nakrycia głowy wykonane przez Zuzannę - papierowe czapeczki "Tęczowych Wróżek". Ania, Basia i Zuzanna dwoiły się i troiły przy stoliku warsztatowym i nikogo nie pozostawiły bez pomocy.

Niektórzy natomiast korzystali z chwili relaksu na kocyku w upragnionym cieniu :D


W trakcie Festynu odbyło się też kilka innych wydarzeń jednym z nich był Bieg na Stadion gdzie można było wypatrzeć Kasię i Kingę ze sklepu Scrapuj.pl, które odnosiły sukcesy sportowe - Kasia stoi na podium na 2 miejscu:


Mam nadzieję, że wszyscy którzy byli świetnie się bawili, a my dziękujemy organizatorom za możliwość zaprezentowania naszego hobby szerszej publiczności!
Do zobaczenia następnym razem!
Krulik

1 komentarz:

USAGI pisze...

Dziewczyny idealnie sprawdzały się przy pracy , dziećmi :D! Brawo Wy! :) Dobry pomysł z tymi czapeczkami z bibuły Zuza :)