25 stycznia 2019

Szybka kartka z łapaczem snów

Poniżej znajdziecie szybką w wykonaniu, prostą a miłą w otrzymaniu kartkę 
z łapaczem snów urozmaiconym o mobilne piórka :)Podstawą kartki jest papier z łapaczem snów, który przerabiamy trochę na 3D, dodając mu powiewające z wiatrem piórka. Dzięki temu, że pomiędzy kółeczkiem łapacza a piórkami jest przyklejony tekst z życzeniami na dystansie, otrzymujemy nierzucające się w oczy przejście z płaskiego papieru w formę wypukłą.


Niektóre miejsca kartki, piórka oraz papier pod życzeniami zostały potraktowane turkusowym tuszem, w kolorystyce podobnej do barw nadrukowanych na papierze. Zarówno kartkę jak i tło tekturkowego napisu ozdobiłam dodatkowo czarnymi kreskami, imitującymi ścieg z maszyny do szycia.


Piórka zostały zawieszone za pomocą czarnej nitki obwiązane kilka razy w koło piórek i zawiązanej na supełek. Nitka została przyklejona pod dystansem z życzeniami, dzięki czemu nie musimy kombinować jak zamocować ją ładnie do łapacza snów nadrukowanego na papierze. Oczywiście możemy po prostu kupić łapacz snów w formie tekturki, do której przywiążemy nitkę z piórkami, tutaj skupiamy się na szybkiej formie, gdy chcemy wykonać tego typu kartkę bez owej tekturki. 


Piórka są ruchome i możemy nimi ruszać np. układając je w różnych wariantach, jedną lub drugą stroną. Napis, oraz piórka nie są pokolorowane (pika jedynie trochę ozdobione tuszem), aby wpasowały się w indiański klimat bliskości natury. Dzięki ograniczonej kolorystyce, kartka jest dość uniwersalna. Możemy podarować ją zarówno siostrze jak i wujkowi będącemu miłośnikiem kultury Indian : )

USAGI

2 komentarze:

USAGI pisze...

Ślicznie dziękuję <3 :)

AguszCh pisze...

Fantastyczny pomysł!