23 sierpnia 2018

Layout z wakacyjnym zdjęciem

W dzisiejszych czasach robienie zdjęć jest łatwe - wystarczy mieć pod ręką smartfona. Wracamy z wakacji z setkoma fotografii zapisanymi na karcie pamięci telefonu komórkowego, tabletu czy aparatu fotograficznego. Pliki lądują w katalogu na dysku komputera i na tym często kończy się ich użyteczność. Jak je wyeksponować, aby przywoływały nasze wakacyjne wspomnienia?


Oprawić w ramkę? To najprostszy sposób, ale jak łatwo sie domyślić, dzisiaj chciałabym zaproponować Wam wykonanie layoutu :-) Wybierzcie swoje ulubione zdjęcie zrobione tego lata, to, którego widok wywołuje uśmiech na Waszej twarzy, i zróbcie sobie layout!


Do wykonania mojej pracy wykorzystałam jeden papier kraftowy, jeden papier scrapowy (przeciety na 3 części i naklejony na kraftowy - środkową część odwróciłam na drugą stronę), kartkę ze starej książki, ścinki papierów z kolekcji o tematyce morskiej (nie uwierzycie, jak małe są niektóre z nich), gazę, kryształki i stempel z mapą.


Teraz layout stoi na półce i przypomina mi szum morza i spokój, jaki wywołuje we mnie jego słuchanie. To był naprawdę piękny zachód słońca...


A jakie jest Wasze ulubione wspomnienie z tego lata?

Pozdrawiam serdecznie, Ania.

1 komentarz:

Ula H. pisze...

Bardzo ładne LO !!!