Najbliższe spotkanie:

Najbliższe spotkanie -
18 listopada 2018, niedziela, godz. 15:00 - Kartki na Boże Narodzenie (sponsor spotkania to Galeria Papieru - zapraszamy!!)
Studium Edukacji Ekologicznej, ul. Starograniczna 28, Wrocław - Popowice

15 czerwca 2018

Prosta kartka z okazji narodzin dziewczynki :)

Poniżej przedstawiam Wam kartkę przygotowaną dla dziewczynki z okazji narodzin. Dominujące kolory to: żółty, czerwony jak i szary. Oh nie! Nie ma różowego ;)

Kartka urodzinowa dla dzewczynki :) 

Kartka z założenia miała być bardzo prosta, z małą ilością detali. Na okładce wklejony szary element ze śpiącym, małym kotkiem i napisem. Do tego doklejony tekturkowy napis wskazujący nam okazję dla której kartka została wykonana. Dodatkowymi elementami ozdobnymi są czerwone stemple i sympatyczna, czerwona biedroneczka :)

Kartka urodzinowa dla dzewczynki :)

Tylna część kartki również posiada czerwone dodatki w postaci stempli jak i biedronki. Na środku wklejony mały kotek w kartonie na wspomnienia :) Papier do kartki z motywami dziecięcymi, ale nie smoczki i butelki, tylko zabawne zwierzątka jakby narysowane przez małe dziecko ;)

Scrapbooking USAGI :)

Całość okładki po rozłożeniu prezentuje się tak:

Scrapbooking USAGI :)

W środku po prawej stronie miejsce na życzenia. Wykorzystałam pożółkłą kartkę ze starego zeszytu. Ładnie komponuje się kolorem z odcieniami na papierze.

Scrapbooking USAGI :)

Po lewej stronie kolejny mały, szary kotek (z tej samej serii papierów) w zestawie śmieszkowy napis z dopiskiem i scrapkowe, małe nóżki, małej dziewczynki :)

Scrapbooking USAGI :)

Po otwarciu kartki widzimy coś takiego (no poza zamazanymi w PSie życzeniami :P) :

Scrapbooking USAGI :)

Do kartki w zestawie oczywiście własnoręcznie zrobiona koperta :) Na poniższym i powyższym zdjęciu widać jeszcze przywieszkę z misiem, zrobioną z wyciętego drewienka i przydasia w formie nieużywanego sznureczka od innej zawieszki do telefonu :)

Scrapbooking USAGI :)

Koperta podbita wesołymi smoko-stemplami. Biedroneczka musi być :P

Scrapbooking USAGI :)

Radosna rodzinka wita na świecie dopiero co wyklutą z jajka smoczycę ;)!

Scrapbooking USAGI :)

Biedronkowe zamknięcie:

Scrapbooking USAGI :)

Brak komentarzy: