Najbliższe spotkanie:
23 września 2014

Przydasiowo - papierowe taśmy

W naszym cyklu dotyczącym przechowywania scrapowych materiałów skupimy się dzisiaj na papierowych taśmach, zwanych także washi tapes.


Taśmy trzymam w szufladzie na specjalnych przegródkach z IKEA do szuflad kuchennych (takie półokrągłe rynienki do przechowywania słoików). Idealnie się sprawdzają. Obok także sznurki, perełki...Moje taśmy Washi mam w idealnym porządku poukładane w pudełkach po lodach. Moje taśmy po wielu zmianach miejsca, trafiły docelowo do jednego pudełka. Wszystkie się mieszczą i mam do nich łatwy dostęp.Swoje taśmy trzymam w pudełku i na jego pokrywce - tak, żeby wszystkie były dobrze widoczne i ułożone mniej więcej kolorami. A pudełko znajduje się w szufladzie.Bardzo fajne i różnorodne sposoby na przechowywanie taśm washi znajdziecie na blogu Studia Calico - w tym poście! Poza tym wystarczy w Google wpisać "washi tapes storage", żeby znaleźć naprawdę wiele świetnych pomysłów.
A jak Wy przechowujecie swoje papierowe taśmy? Podzielcie się z Nami Waszymi pomysłami!

Pozdrawiam,
Katrina

7 komentarzy:

Tores- pisze...

Ślicznie to wygląda, tyle taśm :) Świetny pomysł z tym ikeowym wypełnieniem do szuflad, to fajnie trzyma zawartość w ryzach, nie miesza się, muszę pamiętać ewentualnie na przyszłość :)
A moje taśmy kiedyś jeszcze były nawleczone na wstążkę i wisiały na haczyku, ale jak się rozmnożyły, to też mają pudełko - płytkie, po skrapowym albumie z Empiku, ustawione na wyjeżdżającej spod biurka "szufladzie" na klawiaturę. Są pod ręką :) http://www.kaczuszka.net/2014/tmp/washi.jpg

marmariscrafts pisze...

Wow, jaki porządek Katrino! Podziwiam:) A może na wstążeczki coś wymyśliłaś? Plątają mi się po pudełkach.

Katrina pisze...

Marmaris, o wstążeczkach pisałyśmy tutaj: http://www.kwiatdolnoslaski.pl/2014/08/przydasiowo-wstazki.html

el pisze...

jaki porządeczek u Was aż mi znów wstyd .... w życiu Wam nie pokaże jak jest u mnie

czarownica pisze...

super pomysły- może mi uda się okiełznać moje taśmy... kiedyś... :)

Joanna pisze...

Fajne pomysły, w moich tasiemkach też zrobię porządek:) Musi być idealnie :)

Anonimowy pisze...

Wow, jakie piękne i duże kolekcje! Moja jak na razie zamyka się może w 10 sztukach ;)