Najbliższe spotkanie:
23 lutego 2014

Przydasiowo - Wykrojniki

Witam w odcinku numer dwa.
Dzisiaj przyjrzymy się jak nasze scraperki przechowują wykrojniki. Przeglądając wszystkie fotki od razu widać są dwa trendy: 1) zorganizowany i poukładany i 2) freestyle :).
Zacznijmy może od grupy nr 1 jako tej, która powinna służyć nam za wzór do naśladowania.
Jako pierwsza Ibisek:
"Małe metalowe wykrojniki przechowuję na folii magnetycznej przyklejonej do tekturowych wkładek z dziurkami. Wszystko potem wkładam do segregatora i staram się mieć porządek :)."


W podobnym stylu wykrojniki przechowuje K.a.s.i.a:
"Ja swoje wykrojniki przechowuję w szufladzie w pudełkach; jednak coraz częściej zdarza mi się wyjazdowe scrapowanie i wtedy najważniejsze i najpotrzebniejsze wykrojniki zabieram w specjalnej walizce z matami magnetycznymi...wygodne rozwiązanie polecam :)."


Clos również ma ład i porządek w wykrojnikach:
"Wykrojniki trzymam w oryginalnych opakowaniach, jakoś nie umiem się ich pozbyć ;). Dlatego nie korzystam z mat magnetycznych, tylko z pudełka."


A teraz przejdźmy do kreatywnej grupy nr dwa :).
Ja osobiście mam poukładane (jeśli da się to nazwać poukładanym - wrzucam je do wielkiego pudła z IKEI) tylko duże wykrojniki:


Jeśli chodzi o te cieniutki wykrojniki to trzymam je w metalowym pudełku po cukierkach i nie wiem jak ale bez mapy jakoś udaje się zawsze znaleźć to czego potrzebuję. Po prostu czasem odkrywam przypadkiem, że mam jeszcze o taki super wykrojnik, o którym wieki temu zapomniałam :)


W podobnym stylu swoje wykrojniki przechowuje Dobrosława:


Dajcie znać jak Wy przechowujecie swoje wykrojniki. Czekamy na wszelkiego typu inspiracje :)
Pozdrawiam serdecznie
czarownica

9 komentarzy:

Wycinajka pisze...

Świetne sposoby na przechowywanie wykrojników. Ja swoje przechowuje w albumie na płyty cd. Do każdej strony przykleiłam taśmę magnetyczną i każdy zestaw jest na oddzielnej stronie.

DOBROSŁAWA pisze...

Tez świetny pomysł. Muszę się zmusić do zrobienia porządku.

Unknown pisze...

Ja tak samo jak Clos trzymam wykrojniki w oryginalnych opakowaniach.
Pomysł z matami magnetycznymi jest ciekawy i zachęcający.
Ale jakoś opakowania bardziej do mnie przemawiają.
Pozdrawiam :)

el pisze...

ideałem byłoby mieć taki porządek , ach....

kalinka pisze...

ja tez nie pozbyłam się oryginalnych opakowań. I wszystko mam w jednym koszyku. Ale te prezentowane jako numer 1 są super - jaki tam porządek!

Kasia Wojtasik pisze...

Ewa jest rewelacyjna z tym porządkiem!

Unknown pisze...

Moje wykrojniki wyglądają jak na pierwszej fotce a tu kursik dla tych którzy chcą swoje uporządkować do obejrzenia TU

czarownica pisze...

Ja zazdroszczę ładu i składu, ale z drugiej strony jaka to radość jak na dnie pudła odkryje się dawno zapomniany wykrojnik :)

Brujita pisze...

Ja wciąż planuję "zrobić porządek" z wykrojnikami... Nawet zakupiłam taśmę magnetyczną... ale póki co mam "porządek nie całkiem kontrolowany" ;-)))
w pudełku, w oryginalnych folijkach PRAWIE wszystkie bo te, które używam najczęsciej są w tym samym pudełku tylko do folijki trafić nie mogą ;-)))