22 maja 2013

Zapraszamy na warsztaty do ....

W sieci jestem znana jako Katrina,
przez czytelników tego bloga na pewno kojarzona...
ale dla pozostałych osób napiszę kilka słów o sobie.

Scrapbookingiem zajmuję się już od dosyć dawna (ciężko jednoznacznie stwierdzić w którym dokładnie momencie, to co robiłam zaczęłam świadomie zaliczać do scrapowania... ale swojego bloga zaczęłam prowadzić w 2009 roku). Pracuję głównie ze zdjęciami, tworząc LO'sy lub albumiki.Poza tym, że kocham wszelakie scrapowe papiery, uwielbiam umieszczać w swoich pracach recyklingowe elementy - znacie to z cyklu recyklingowego KD.


Od samego początku naszych wrocławskich zlotów jestem ich współorganizatorem, tym serdeczniej zapraszam Was nie tylko na mój warsztat, ale również na całą imprezę - naprawdę warto!


Sama będę miała przyjemność poprowadzić warsztat:
Albumik na bazie z Wycinanki
sponsorowany przez Wycinankę i Rapakivi,
który odbędzie się w sobotę 6. lipca 2013 r.
w godzinach 13:30 - 15:00.
Koszt 35 zł od osoby.

(Więcej zdjęć przykładowego albumu znajdziecie TUTAJ).

Na warsztacie pokażę jak okleić gotową bazę oraz jak przygotować tło malowane farbą akrylową. Podpowiem jak dobierać kolory i komponować stronę. Niestety ze względu na ograniczony czas warsztatu nie gwarantuję wykonania całego albumiku, skupimy się głównie na okładce. Oprócz materiałów zawartych w zestawie każdego warsztatowicza do wykorzystania udostępnię zebrane materiały recyklingowe.  
Cena gwarantuje: bazę "aparat fotograficzny" i małe elementy tekturowe z Wycinanki, zestaw papierów Rapakivi "Be Optimistic", kółka do spięcia albumu, klej Magic, farbę akrylową z pędzelkiem, naklejki z alfabetem.
Należy przynieść: nożyk i podkładkę do cięcia, małe zdjęcia, (ewentualnie dziurkacz rewolwerowy i nagrzewnicę). 
Serdecznie zapraszam! 
Zgłoszenia uczestnictwa przysyłajcie na maila: katrina@gmail.com

Brak komentarzy: