Najbliższe spotkanie:




3 kwietnia 2012

Zapraszamy na warsztaty do...

Czekoczyny czyli Katarzyny Krzymińskiej, która w ramach II Dolnośląskich Letnich Warsztatów Craftowych poprowadzi dwa warsztaty
 "Emocje na papierze - warsztaty art-journalowe" 
w sobotę w godzinach 16:00- 18:30 i w niedzielę od 11:00 do 13:30 

Kilka słów od samej Kasi: 

Mam na imię Kasia i od kiedy poznałam scrapbooking zajmuje on cały mój wolny czas. Fascynuje mnie poznawanie nowych technik i doskonalenie ich. 
Oprócz tego jestem zwyczajną dziewczyną, uwielbiam letnie upalne wieczory i malować paznokcie, przynajmniej raz w tygodniu się wzruszam i co wieczór usypiam pełna nadziei - tak jak pewnie większość z Was. 
Przez cały dzień nastawiona jestem na sensualne wrażenia: uwielbiam zapachy, zakochuję się w smaku, lubię zamykać oczy i szukam powierzchni do odkrycia dotykiem. 


Może dlatego tak bardzo pokochałam żurnalowanie, bo pozwala mi te wszystkie ulubione doświadczenia zapamiętywać. Art-journal to dla mnie miejsce bardzo ważne, ważniejsze niż pamiętnik. W obrazie i krótkich zdaniach można zaczarować naprawdę wiele wrażeń i wspomnień. To dla mnie najbogatsza i dająca najwięcej satysfakcji forma w scrapbookingu. 


Art-journal daje niewiarygodne możliwości. Wystarczy tylko spróbować przygotować swój osobisty zeszyt.

Na warsztacie "Emocje na papierze" pokażę Wam jak tworzę swoje strony art-journala i spróbujecie zrobić to samo. Poznacie moje ulubione techniki oraz sposób w jaki można się posługiwać mediami i narzędziami. Po tym warsztacie praca z gessem, pastą strukturalną, farbami akwarelowymi, mgiełkami i perłowymi akrylówkami nie będzie miała dla Was tajemnic.

Wytłumaczę zasady układania spójnej kompozycji oraz jak dobierać kolory. Powiem o swoich trickach, które pomogą w najlepszym uchwyceniu emocji, przekazaniu tego co czujecie. 



Zapraszam na warsztaty, bo oprócz pokazania technik postaram się poruszyć Waszą wyobraźnię, pobudzić kreatywność tak, aby praca stała się przyjemniejsza i bardziej owocna.






Zapraszamy! 
Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Szczegółów szukajcie w zakładce z opisami warsztatów. Krulik.

2 komentarze:

ibisek pisze...

Ja się zapisałam i będę ciapać :)
Już sie nie mogę doczekać :)

Katrina pisze...

Rewelacyjnie te zajawki wyglądają! Od razu widać, że sporo ciekawych rzeczy można się nauczyć... :)