Najbliższe spotkanie:
20 października 2011

Clos o sobie


Hej hej! Być może znacie mnie jako Clos, ten pseudonim przylgnął do mnie już wiele lat temu, ale w sieci za sprawą bloga jestem znana także jako ruda-wykleja . W rzeczywistości mam na imię Justyna i mieszkam we Wrocławiu, gdzie kończę studia, pracuję jako PR-ówka i ostatnio razem z koleżanką zajęłam się też produkcją papierów do scrapbookingu marki GOscrap .

 

Scrapuję niespełna 2 lata. Skąd mi się wziął się pomysł? Ano z przypadku. Kupiłam kiedyś album na zdjęcia moje i mego lubego, który miał być naszą związkową pamiątką. Zaczęłam wklejać do niego fotki, a w międzyczasie trafiłam na bloga Dulskiej, no i już było po mnie. Dul wyłumaczyła mi, o co chodzi w tym całym scrapbookingu, skierowała mnie także na forum ScrapPassion. A ja... zaczęłam wyrywać zdjęcia z mojego albumu i zamiast nich robić LOsy (album miał akurat 30x30 cm;)), potem przyszła pora na kartki świąteczne, pierwsze prezenty i zamówienia od znajomych. No i tak oto oddałam sporą część swojego życia papierowi ;)

 

Od zawsze uważałam, że jestem raczej mało utalentowana, choć lubię prace manualne. Staram się ciągle próbować nowych rzeczy, ale niektóre po prostu mi nie idą, zostaję więc grzecznie w swojej scrapowej enklawie, szycie, filcowanie i inne bardziej skomplikowane dziedziny zostawiając tym bardziej cierpliwym;) Tworzę przede wszystkim kartki – na potrzeby własne i znajomych. Rzadziej robię duże layouty, jednak, gdy już do nich siadam, to bawię się świetnie. Staram się wypróbowywać wszelkie kursy, na które natknęłam się kiedykolwiek w sieci – to z nich wzięła się miłość do organzowych kwiatków i kartek w niestandardowych formach.  


W swoich pracach wykorzystuję wszystko, co umiem obsłużyć, czyli dość niewiele ;) W sferze marzeń pozostaje wciąż także posiadanie Big Shota i masy wykrojników, które pewnie sprawiłyby, że moje prace byłyby ciekawsze. Póki co jednak bazuję na tym, co w zasięgu ręki. Lubię mocne kolory, kontrasty, styl clean&simple, powoli uczę się też wykorzystywania mediów. No i bardzo lubię kolor czarny, który jest (jak zauważyłam) mało popularny wśród polskich scraperek, jednak ja nie potrafię z niego zrezygnować ;)


 
Od września 2011 razem z moją przyjaciółką Anią prowadzimy bloga GOscrap.pl i produkujemy papiery pod tą samą nazwą. 
Moje najbliższe plany są zatem głównie związane z pogodzeniem pracy zawodowej, promowania GOscrap i wyklejania. Mam nadzieję, że się to uda :)
Pozdrawiam,  Clos.

13 komentarzy:

Daga pisze...

Ta bialo-czarna kartka z serduszkiem powala, jest po prostu the best. Uwielbiam to zestawienie kolorystyczne

Aga Michniewicz pisze...

Super Clos :) A ta czerwona kartka z dwoma kwiatkami jest booooooska!!!

Aga Michniewicz pisze...

P.S. I zakochałam się w waszych goscrapowaych papierach :) Są czadowe.

Lily pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Lily pisze...

;-)) miło poznać koleżankę;-) a mnie najbardziej zachwycił album- okładka jest fantastyczna;-)
pozdrawiam;-)

Mira pisze...

:))))))))))) A ja CIę znam :)!! :) Fajnie, że jesteś z nami :))))

Kasia pisze...

Wszystko piękne! Justyna - super babeczka! Polecam zaznajomić się:)

clos pisze...

oooo, ale jesteście miłe. dzięki baby :***

Ula H. pisze...

Wszystko bardzo ładne. Najbardziej podoba mi się kartka biało-czarna z sercem :)

ibisek pisze...

Closu rulez :D

Kasia K. pisze...

Witaj i tu :)

dul pisze...

<3 :)!

clos pisze...

haha, ale mnie dowartościowałyście:))