Najbliższe spotkanie:
8 maja 2023

Konkurs na identyfikator na 22 DWC

 

Witajcie!! 

Wiem, że jeszcze do naszego spotkania zostało dużo czasu, ale mam nadzieję, że ogłoszenie tego konkursu już teraz pozwoli na przygotowanie każdej i każdemu z Was swój identyfikator.

Dlaczego co roku zachęcamy Was wszystkich do zabrania ze sobą na zlot identyfikatorów?

To naprawdę miłe wiedzieć z kim się rozmawia albo być rozpoznanym bez przedstawiania się, a poza tym można w tym identyfikatorze zawszeć wszystkie swoje pasje.


ZLOTOWY IDENTYFIKATOR

Wytyczne wyzwania nie są zbyt skomplikowane:

po pierwsze: 
na identyfikatorze powinno znaleźć się nasze imię, nick lub inna nazwa nas identyfikująca

po drugie:
 musi się dać przyczepić do ubrania lub nosić na szyi 

po trzecie: 
pracę należy zgłosić pod tym postem do 29 czerwca (czwartek) do za pięć północ.
 
 


Wśród zgłoszonych prac Kwiatowe jury  wybierze aż 3 osoby, które wygrają super nagrody od naszych najlepszych na świecie sponsorów - czyli sklepów, które do nas przyjeżdżają! 
 
 
UWAGA! Poza tym dla pierwszej setki (100) osób, które pojawią się na DWC ze swoim identyfikatorem otrzyma mały upominek od 13arts i ScrapBoys!   
 
Wyzwanie potrwa do czwartku 29 czerwca (do za pięć północ), a wyniki zostaną ogłoszone w sobotę 1 lipca o godzinie 17:00 (wraz z innymi konkursami na zlocie) i jeżeli zwycięskie osoby będą na sali od razu dostaną nagrody, a jeżeli ich nie będzie to nagrody wyślemy pocztą (tylko i wyłącznie w tym konkursie).


Do zobaczenia!! 
Krulik 
 
 
Na koniec jeszcze dla przypomnienia kilka zasad, bo w sumie muszą tu być:
  • W wyzwaniu może brać udział każdy, kto jest posiadaczem bloga bądź galerii zdjęć - ważne dla nas jest, aby zdjęcie było dostępne on-line, a nie wysłane do nas e-mailem, tak aby każdy mógł je obejrzeć w trakcie trwania wyzwania.
  • Prace mogą być wykonane w dowolnej technice.
  • Prace zgłaszamy przez system inlinkz. Pamiętajcie, aby był to bezpośredni link do zgłaszanej pracy, nie do całego bloga - wtedy ciężko jest znaleźć taką pracę.
  • W miejscu opublikowania pracy proszę umieścić informację o tym wyzwaniu z linkiem do tego posta.

Prace muszą być wykonanie i zgłoszone według podanych wytycznych, w innym wypadku nie będą brane pod uwagę podczas głosowania.  


 

You are invited to the Inlinkz link party!

Click here to enter

1 komentarz:

Irena pisze...

Identyfikator Ryszard . Praca scrapbookingowa mediowa