Najbliższe spotkanie:
25 lutego 2023

Karteczka powitalna i przypomnienie o wyzwaniu

Trudno o milszą okazję do zrobienia i wręczenia kartki z życzeniami niż serdeczne gratulacje dla młodych rodziców z okazji narodzin dziecka. Jakiś czas temu z tego właśnie powodu powstała kolorowa karteczka dla Stasia, którą chciałabym Wam dzisiaj bliżej pokazać.

Kartka powstała z prostych materiałów: papiery scrapowe, papier craft oraz szary i pomarańczowy papier bazowy. Do tego naklejki z literkami i naklejki serduszka. 

Krawędzie wszystkich papierów zostały potuszowane, a pomarańczowy papier uzyskał koronkową krawędź dzięki dziurkaczowi brzegowemu. Niektóre papierowe elementy zostały uniesione do góry na kosteczkach dystansowych.

Karteczce towarzyszy koperta ozdobiona prostym kolażem ze ścinków, które zostały po wykonaniu kartki. Wewnątrz kartki oprócz życzeń i gratulacji znajduje się miejsce na prezent - kartę podarunkową.

Karteczka ta jest moją inspiracją w naszym aktualnym wyzwaniu "Powiedz kocham bez mówienia kocham" i tym postem chciałabym Wam o tym wyzwaniu przypomnieć i zaprosić Was do udziału i wspólnej zabawy. Jeszcze jest czas na zgłoszenie swojej pracy do konkursu - nagrody czekają!

Pozdrawiam serdecznie, Ania K.

Brak komentarzy: