25 lutego 2022

21 Dolnośląskie Warsztaty Craftowe - zaklep termin!

 Witajcie! 

Jak już na pewno część w Was wie od 1 do 3 lipca 2022 roku odbędą się 21 Dolnośląskie Warsztaty Craftowe, na które bardzo gorąco zapraszamy wszystkich miłośników rękodzieła - nie tylko tego papierowego :D 


Miejsce imprezy pozostaje to samo co w latach poprzednich: Studium Edukacji Ekologicznej i Profilaktyki Zdrowia ul. Starograniczna 28, Wrocław - Popowice. 

Godziny naszego spotkania to: piątek 1 lipca od 16:00 do 20:00, sobota 2 lipca od 10:00 do 21:00 i niedziela od 10:00 do 15:00.

W tej chwili swój udział w imprezie w roli wystawców zapowiedziały takie sklepy jak: Kreasfera, SnipArt, Agateria, Paper Heaven, Stonogi, ZoJuDesign, APSCraft, 13arts, Craft O'clock i I-Kropka.

A warsztaty dla nas mają w planie poprowadzić: Guriana, WiolaWuWu, Cynka, Gosia Sagan, Karolina Bukowska, KigaBet, Stefcia, Kasia Stobrawa, Lina Shvets, Ayeeda, Asia Szulik, Pati Pieczara, Ela - Kreasfera, Asia Ryba, Ola Krasińska,  Ola Dalecka z Lilianną Borowską i Justyna Maśko - Osiadacz. 

Dokładny plan wraz z opisami warsztatów powinien zagościć na naszym blogu zlotowym www.warsztatycraftowe.pl w Pierwszy Dzień Wiosny tj. 21 marca  - trzymajcie kciuki, żeby się udało :D

Poza tym w trakcie zlotu odbędą się konkursy (do przygotowania wcześniej) i wyzwania (prace do zrobienia na miejscu).  Przypominam, że na prace konkursowe głosują uczestnicy zlotu w trakcie imprezy. 

Tradycyjnie  też w trakcie całej imprezy przewidujemy bezpłatne (w cenie wejściówki) pokazy i mini- warsztaty (zwane make&take) - jeżeli znacie jakąś ciekawą technikę, którą chciałybyście pokazać innym, zapraszam do zgłaszania się! 

Wejście na imprezę pozostaje w tej samej cenie - 5 zł na 3 dni. 

Mamy nadzieję, że żadne nieprzewidziane okoliczności nie staną nam na przeszkodzie i wakacje rozpoczniemy bardzo twórczo! 

Do zobaczenia! 

Krulik


 

1 komentarz:

Unknown pisze...

Ania czekam na informacje😘😘😘