2 maja 2021

XX Dolnośląskie Warsztaty Craftowe

 Witajcie! 

Z okazji Międzynarodowego Dnia Scrapbookingu, który jeszcze dzisiaj jest w trackie - pojawiły się liczne zapytania o szansę w tym roku na spotkania stacjonarne - czyli zloty i warsztaty.


My już od jakiegoś czasu zajmujemy się planowaniem XX Dolnośląskich Warsztatów Craftowych, które liczymy, że odbędą się  na początku wakacji, czyli 2-4 lipca 2021 roku. 

Oczywiście jeżeli sytuacja epidemiologiczna w naszym województwie ulegnie zmianie na gorsze podejmiemy odpowiednie kroki, ale na razie wstąpiła w nas nadzieja, że jednak się uda :D 

Chęć przyjazdu  (jak do tej pory) zgłosili do nas wystawcy, tacy jak: Agateria, Craft O'Clock, Goscrap, Kreasfera, Paper Heaven, Scrapcesoria, Stonogi i ZoJu Design. 

W związku z pandemicznym charakterem zlotu nie namawiamy nikogo do przyjazdu, tylko czekamy na dalsze zgłoszenia :)

Warsztaty natomiast planują poprowadzić: Gosia Sagan, Iwona Tomaszko - Zgoda, Patrycja Pieczara, Ayeeda, Ela z Kreasfery, Zuzanna Gułaj, Guriana, Kasia Grusza, Asia Ryba, Agata Holdenmajer, Małgorzata Ptak - Pigosia, Kartkomania, Stefcia i czekamy na wiadomość od kilku jeszcze osób. 

Będziemy scrapować, mediować, szyć lalki i w ogóle szyć, robić albumy, kartki i zobaczymy co jeszcze :D Odbędą się oczywiście pokazy, konkursy i wyzwania, bo staramy się, żeby tego u nas nie brakowało.

Plan warsztatów i zapisy będą prowadzone przez stronę: http://www.warsztatycraftowe.pl/

i tam proszę szukać informacji na temat zlotu już od połowy maja. 

To do zobaczenia! 

Krulik


8 komentarzy:

Nacia`s look pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Dicappo pisze...

Ostatnio o tym myślałam, ale mówię jeszcze nie pytam nic, bo sytuacja dynamiczna. A tu dziś trafiam na taki post! <3 Mam nadzieję, że wszystko się uda i się spotkamy tak jak w tamtym roku! Bo nie wiem jak Wy za mną, ale Ja za Wami bardzo tęsknię za całym Naszym Kwiatem i wszystkimi Scraperkami i Scraperami, jednak spotkania online to nie to samo co na żywo. Wiecie, że jestem gadułą i moje komentarze są podobnej długości co wypowiedzi i coś jeszcze chciałam napisać, ale sama się już w tym zgubiłam :-D więc tylko napiszę DO ZOBACZENIA!

PS. Wcześniejszy komentarz był mój, ale coś mi się konta Google pomieszały i nie wiedzielibyście, że to Ja, więc musiałam się z tym pobawić i dlatego jest skasowany :-)

Anna - Krulik pisze...

:D tak, mam nadzieję do zobaczenia!

Joanna Loana pisze...

Ha! Mamy datę! I tego się trzymajmy :) Że zlot się odbędzie normalnie i że będzie super jak zwykle :) Do zobaczenia!

Hannah pisze...

Super wiadomość! Nie mogę się doczekać!

AguszCh pisze...

Super... nie wyobrażam sobie lata bez zlotu... oby do lipca!

Madziarrra pisze...

Dobra wiadomość! Może uda mi się w tym roku dotrzeć na jakiś warsztat :)

USAGI pisze...

\^__^/ Łii nie mogę się doczekać x]