19 grudnia 2020

Kartki świąteczne

 


Święta za rogiem a Wy w ostatniej chwili zdecydowałyście, że jednak wysyłacie ręcznie robione kartki z życzeniami? 

O ile nie macie w szufladzie niewysłanych dzieł sprzed roku, a czas goni, to zachęcam Was do wykonania prostych kartek z zastosowaniem trików, które już kiedyś opisałam Wam w tym poście.

Moje kartki widoczne powyżej są zainspirowane stylem clean & simple i wykonane z gotowych elementów z papierów świątecznych, jakie mam w swojej szufladzie. Coś da się szybko wyciąć z papieru? Domki, pomarańcze, kwadraciki z obrazkami? Wycinamy, tuszujemy krawędzie, wybieramy jeszcze jeden kawałek na tło i naklejamy jedno na drugie na kosteczkach dystansowych. Do tego naklejka z napisem i gotowe! Jeśli macie świąteczną tekturkę, to praca pójdzie jeszcze szybciej.


A dla chcących wykorzystać każdy skrawek papieru, prosty i dobrze znany pomysł na choinkę z pasków. Jest to typ kartki, którą łatwo wykona także dziecko, więc możecie zagonić swoich milusińskich do pomocy i cała produkcja kartek pójdzie jeszcze szybciej ;-)

To jak, kartkujecie w ten weekend? Jak wyślecie kartki w poniedziałek, to nadal mogą zdążyć dojść na miejsce przed świętami!

Pozdrawiam serdecznie, Ania K.

1 komentarz:

mirosek pisze...

Świetne karteczki, idealne do koperty :)
Ja w tym roku zrobiłam tylko dwie kartki na święta i żadnej nie wysłałam ale w przyszłym roku nadrobię :)