19 października 2020

Album pocztowy na kółkach

Każdy powód jest dobry, by zrobić sobie kolejny albumik na zdjęcia, a że jesienne deszczowe popołudnia i wieczory dostarczają wiele wolnego czasu na twórczość, to dzisiaj pokażę Wam kreatywne efekty zagospodarowywania takiego wolnego czasu.


Niedawno trafiłam na Youtubie na film pokazujący albumik na kółkach wmontowanych w tył okładki. Bardzo spodobała mi się taka konstrukcja i postanowiłam zrobić sobie podobny. Zapraszam do oglądania zdjęć!


Strony albumu, zawieszone na kółkach, to własnoręcznie wykonane koperty. Tak więc każda karta ma boczną kieszonkę z matą na dodatkowe zdjęcia. Niektóre koperty są zamykane na sznurek oplatany wokół ćwieków, w innych boczna kieszeń jest otwarta.Album jest zamykany na magnesy. Tył, przód i boki okładki są sztywne i dobrze chronią jego wnętrze.Na wewnętrznej stronie przedniej okładki znajduję się zawiązywana na wstążeczki sekcja z kopert i kieszonek, w których również mamy maty na zdjęcia i tagi.Jak widać, po raz kolejny użyłam tu kolekcji papierów w klimacie starej poczty. Zrobiłam to oczywiście celowo - wczoraj był Dzień Poczty Polskiej, a albumik jest inspiracją w naszym październikowym wyzwaniu pocztowym. Zapraszam Was serdecznie do udziału, nagroda czeka! Czas na zgłaszanie swoich prac macie aż do 10 listopada.Mam nadzieję, że w miniony weekend znaleźliście czas na swoje twórcze hobby i że zobaczymy wiele Waszych zgłoszeń w naszym wyzwaniu!

Pozdrawiam serdecznie, Ania K.

3 komentarze:

Anna - Krulik pisze...

Świetny jest ten album! mam nadzieję, że dasz pooglądać przy najbliższej okazji :D

USAGI pisze...

Bardzo ładny :)

mirosek pisze...

Świetny !!! :)