20 marca 2020

Albumik kieszonkowy na Pierwszy Dzień Wiosny

Witajcie! 

Dziś pierwszy dzień wiosny, choć w naszych parkach, ogródkach i na trawnikach ta pora roku zagościła już dużo wcześniej. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie temu, aby uczcić tę okazję wykonaniem kwiecistego i kolorowego jak wiosna albumiku na zdjęcia.Jest to albumik kieszonkowy, co nie oznacza, że łatwo zmieści się do kieszeni. Jego karty mają wymiary 15 x 15 cm i każda ma co najmniej jedną kieszonkę na karteczki, tagi i maty na zdjęcia.


Praca powstała z kwiatowych i wiosennych kolekcji papieru od Galerii Papieru. Kwiaty jabłoni nie znalazły sie tu przypadkiem ;-)


Na zdjęciu poniżej, po prawej stronie, moja ulubiona wersja kieszonki - podwójna skośna. Na jednym zdjęciu z kartami w środku, na kolejnym - bez.


Oprócz kieszonek NA stronach kart mamy tu także kieszonki W kartach - albo ładowane z góry, albo z boku. Aby były lepiej widoczne, włożone do nich maty mają uchwyty z kółeczek w kolorach fioletowych.


Boczne klapki to miejsce na kolejne kieszonki.


Zwróćcie uwagę na to, że po otwarciu albumu jego karty układają się całkowicie płasko. Jeżeli podoba się Wam taki efekt - poszukajcie sobie na Youtubie tutorialu o tym, jak zrobić bindowanie "hidden hinge plus".


Nawet na wewnętrznych stronach okładek mamy kieszonki, a od kwiatów aż mieni się w oczach. 

Mam nadzieję, że albumik się Wam podoba i że znajdziecie w ten weekend trochę czasu na to, aby stworzyć coś wiosennego i kolorowego.

Pozdrawiam serdecznie, Ania K.

4 komentarze:

Bożena S pisze...

Świetny kwiecisty albumik :)

Anna - Krulik pisze...

Taki pozytywny :)

Hekluj z Nyną pisze...

Piękna rzecz, bardzo mi się to podoba :-)

USAGI pisze...

Śliczny albumik :)