22 kwietnia 2019

Żyj kolorowo - layout o kolorach

Witajcie!! 
 
Bierzecie udział w scrapowych wyzwaniach i konkursach?
Ja lubię czasami wykonać pracę na zadany przez kogoś temat, bo traktuję to jak rozwiązywanie zagadki. 
Czy tworzę inspirację do wyzwania na Kwiatowym blogu, czy pracę konkursową - dobra zabawa jest gwarantowana, a efekt końcowy potrafi zaskoczyć.


Dziś chciałabym pokazać Wam layout, który zrobiłam jakiś czas temu na wyzwanie "praca zgodna z paletą kolorów". Nie był to zestaw moich standardowych kolorów - jeśli kojarzycie moje poprzednie prace, jak layout o wiośnie czy bazę art journala - to widać, że u mnie w palecie kolorów dominuje... niebieski. A tutaj miały być: sienna, peru (to jest taki kolor?), nagietkowy pomarańcz, ciemny oliwkowy!


Wyjście poza swoją rutynę i schemat to element tej zabawy, więc po znalezieniu zdjęcia w kolorach pasujących do tematu poszło już z górki. 


Może i ten zielony nie jest bardzo oliwkowy, ale przynajmniej jest ciemny, zdjęcie przywołuje miłe wspomnienia, a w dodatku tytuł jest całkiem sensowny. No i udało się znaleźć w szufladzie alfabet nie dość że zielony, to jeszcze z wystarczającą ilością literek "o"... Zupełnie jakby odgadnąć połowę haseł w krzyżówce za jednym zamachem ;-)


I wyszła praca z przesłaniem idealnym na wytęsknioną, wyczekaną, ciepłą, słoneczną i kolorową wiosnę! 

Tak więc nożyczki i klej w dłoń, nie wahajcie się brać udział w wyzwaniach i konkursach, nie święci garnki lepią. A tematów nie zabraknie Wam na pewno, kolejne wyzwania i tu na blogu, i w czasie trwania Dolnośląskich Warsztatach Craftowych, pojawią się na pewno. Zapraszam do zabawy!

Pozdrawiam serdecznie, Ania K.

2 komentarze:

USAGI pisze...

Śliczny :) Bardzo ładne kolorki :D!

Anna - Krulik pisze...

Świetne LO :) tagi mi się szczególnie spodobały :D