30 kwietnia 2018

Layout z zakamarkami

Witajcie u progu tegorocznej majówki! Chciałabym dzisiaj pokazać Wam layout, który ostatnio zrobiłam. Zdjęcia są z jesieni zeszłego roku, więc nie najnowsze, ale w jego wykonaniu widać triki, których w swoich layoutach nie wykorzystywałam od dawna albo i wcale.


Tło w pracy skomponowałam z dwóch różnych papierów i umieściłam na niej dwie fotografie. Jak często robicie layout z więcej niż jednym zdjęciem? Oprócz papierów scrapbookingowych użyłam kartki ze starej książki i skrawki białej bibułki.


Ostatnio często oglądam filmiki Shimelle Laine, która robiąc layout umieszcza pod fotografiami wiele warstw papierów. Starałam się pójść tu w jej ślady- jak sądzicie, udało mi się?


Jest tu użyty jeden trik, który lubię i bardzo mi się podoba: zakamarek. Spod odgiętej i naderwanej krawędzi papieru wystają skrawki książkowej kartki, kolorowe kwiatki i listek. Ten zakamarek zrobiłam celowo, ale możecie wykorzystac ten pomysł w sytuacji, gdy np. postarzanie krawędzi layoutu czy kartki udało Wam się zbyt dobrze ;-) Jaki jest Wasz ulubiony trik, co lubicie stosować w swoich pracach?

Życzę Wam twórczego i słonecznego początku maja, pozdrawiam serdecznie, Ania.

PS. Na pracy znajduje się jeszcze jeden zakamarek ale jest malutki i jego sfotografowanie przerosło moje umiejętności ;-) Z niego również wystaje żółty kwiatuszek - ktoś go wypatrzy?

Brak komentarzy: