13 lipca 2016

Zlotowe reminescencje

12 Dolnośląskie Warsztaty Craftowe już za nami... ale my nadal miło wspominamy spędzony z Wami niezwykle twórczy czas, dlatego chcemy pochwalić się kilkoma pracami, które powstały w ten upalny lipcowy weekend.

Pierwsza porcja pochodzi od Marty NG (naszego niedzielnego ananaska), która nie tylko robiła zdjęcia, ale także wyżywała się twórczo na warsztatach i stworzyła:

albumik wykonany na warsztatach z Zuzą - na zdjęcia z rajdu samochodowego po Kotlinie Kłodzkiej - bardzo fajna forma, na pewno kiedyś jeszcze wykorzystamkartka postarzana - warsztat z Agnieszką Posłuszny - bardzo jasno wyjaśnione jak uzyskać prostymn sposobem efekt postarzenia


łapacz snów z Olgą Heldwein - uwielbiam warsztaty u Olgi, więc nie jestem obiektywna ;) mix media, fantazja i energia prowadzącej <3
blejtramik z Retrospekcji u Olgi - komentarz jak wyżej ;)


i ostatnie - kwiatki z Ewą Szubrą - bardzo fajnie wyjaśnione jak z kawałka kartki zrobić pięne kwiaty pasujące do naszych wytworów - super!

Kolejne dzieła wyszły spod zdolnych łapek AguszCh - zobaczcie co o nich napisała:

Jak zwykle, nie mogłam darować sobie przyjemności spotkania z mistrzynią quilingu , zatem u  Kasi Wróblewskiej Wojtasik tym razem zrobiłyśmy piękne kwiaty metodą szpilkową... z mojego powstała taka oto karteczka:


Mimo, iż Gosia Kartkomania w tym roku nie prowadziła warsztatów, to udało mi się ją namówić na pomoc w rozdziewiczeniu mojej ulubionej kolekcji papieru "Piękny umysł"... efektem jest taka oto żartobliwa karteczka :


Na pokazie u Dobrosławy Horbacz, którego za nic bym nie opuściła... , z nowej kolekcji papierów Galerii Papieru powstała kartka bez  użycia nożyczek...( no...może poza docięciem tasiemek), trochę ją w domu podrasowałam, nie mogąc oprzeć sie zakupionej w apscraft tasiemce z pomponami:


I na koniec udało mi się wkręcić na warsztat Ivy, na którym zrobiłam swój pierwszy exploding box...i to z koszem kwiatów... ( tu korzystałyśmy z papierów Rapakivi ):

I na zakończenie kilka zdjęć prac wykonanych na warsztatach z metaloplastyki Ewy Dziuby vel Mucha nie siada, która pokazała jak stworzyć pierścień z agatem  oraz ważkę z kamieniem. Każda dziewczyna wykonała jedyną i niepowtarzalną ozdobę:


Mam nadzieję, że wszystkie prace Wam się podobają i zachęcają do udziału w kolejnej edycji wrocławskich warsztatów. Pochwalcie się swoimi dziełami, wpisując w komentarzach linki do Waszych relacji z 12 DWC!

Pozdrawiam,
Katrina

Brak komentarzy: