13 listopada 2014

Jak się ubrać na zlot? - czyli nasza szafiarka radzi


Witajcie! 
Mam nadzieję, że spora część z Was pamięta porady naszej Szafiarki dotyczące Zlotowego Outfitu  dzisiaj porad ciąg dalszy.

14 listopada coraz bliżej, a co za tym idzie najfajniejsza impreza warsztatowa w Polsce, ale to przecież nie jest zaskoczenie? Wszyscy wiedzą, że już w ten weekend IV Dolnośląskie Jesienne Warsztaty Craftowe! 
W związku z tym, że największa atrakcja są wcześniej wspomniane warsztaty jako wasza Szafiarka Kwiatu Dolnośląskiego udzielę wam paru wskazówek jak na to wydarzenie się ubrać! Z małym przymrużeniem oka ;)

  1. Zabierz ze sobą fartuszek! Media, klej, tusz i wszystko inne czasem mogą wypaść niespodziewanie z rąk. Mój jest w odcieniu pięknej jesiennej wiśni, pożyczyłam go od naszej słynnej scraperki-Ayeedy. Musicie przyznać +100 do fajności!

  2. Zaszalej z dodatkami! Może coś w Twoim zestawie warsztatowym Cię zaskoczy? Ja wyczarowałam sobie taką piękną opaskę.
3. Nie bój się pobrudzić, od tego masz fartuszek, a artystyczne plamy z farby tylko dodadzą pożądanego w tym sezonie stylu grunge’owego 
I ostatnia rada: Baw się dobrze! Bo przecież o to chodzi, co nie? ;)
Do zobaczenia już jutro! 
Chanderella


6 komentarzy:

Tores- pisze...

IDENTYFIKATOR!!! Nie wolno zapomnieć o identyfikatorze, wyraźnym i w widocznym miejscu, żeby potem nie trzeba było wpatrywać się ludziom w biusty, gdzie drobnym maczkiem napisane jest imię/nick ;) Identyfikator jako obowiązkowy element stroju zlotowego!

Anna - Krulik pisze...

Racja! jeszcze identyfikator! :D

so.wa pisze...

Upss! Nie mam identyfikatora!!! Autobus rusza za 3 godz. chyba, ze zrobie na miejscu!!! Juz sie ciesze, to nic ze nocka w autobusie. Pa! Do jutra!

Chanderella pisze...

Identyfikator! Oczywiście! Jak mogłam zapomnieć!

a-lenka pisze...

No cóż, i ja też będę bez identyfikatora :) ale bawić na pewno będę się dobrze, zresztą jak zawsze. Torba prawie spakowana :) jeszcze ostanie przygotowania i w drogę :0
Do zobaczenia
Pozdrawiam Alina

origata1 pisze...

A ja dzięki Tores będę miała ☺Klecony na prędce, o północy, ale jest!