1 marca 2012

Russian spiral - czyli wąż igłowo-ołówkowy

Dzisiaj mamy dla Was wspaniały kursik od Ani Kowal:

Mam zaszczyt przedstawić Wam moją ulubioną metodę robienia wężowych bransoletek - profesjonalnie zwie się to "russian spiral" ale po mojemu to metoda igłowo-ołówkowa :):)
Mam nadzieję, że przyda się w koralikowej przygodzie i mam prośbę, jak wykorzystasz ten tutorial - to proszę zaznacz to przy swojej pracy, wklejając linka: http://annakowal.blogspot.com/2012/02/tutorial-russian-spiral.html 
Miłej zabawy!!

6 komentarzy:

Anna - Krulik pisze...

Piękne! nie ma strachu - ja czegoś takiego na pewno długo nie zrobię :)

joyanna pisze...

Nie wiedziałam, ze wykonanie takiej bransoletki to w sumie nie taka trudna sprawa. Zabrakło mi jedynie informacji jak zakończyć robótkę przed przyklejeniem końcówki?

Alina Chmielarska - glinka121 pisze...

Pięknie dziękuję tego mi było trzeba - super bransoletki - tylko pytanie - jakiego kleju używasz do przyklejenia - poza klejem wszystko mam - pozdrawiam :)

Anna Kowal pisze...

joyanna - robótkę można zakończyć w każdej chwili - wystarczy tylko zawiązać supełek do poprzedniej nitki - ot co :)
glinka - ja używam kleju do biżuterii - kupionego w empiku za 11 zeta. Nie polecam super glue ani kropelki bo są sztywne i się z czasem wykruszają. Magica nie próbowałam

rocktechnika pisze...

Wspaniały kurs!
Chciałabym tylko wiedzieć, ile mniej więcej koralików jest potrzebnych do zrobienia takiej bransoletki o długości ok. 17cm? Tak mniej więcej... ;)

Ewelina pisze...

jeju to takie proste a u mnie tylo malych koraliczków lezy i czeka nie wiadomo na co