Najbliższe spotkanie:
10 stycznia 2012

Kubełek Inspiracji: 6alamaison

Hej Wrocławskie Kwiatki!

Dziś mam dla Was kubełek inspiracji  prosto z należącego do scraperki  o ogromnym doświadczeniu - bloga 6alamaison. Fantastyczna scraperka, która prowadzi tego bloga kojarzy mi się wyłącznie z Layoutami, choć na jej blogu nie brakuje również stron art – journala i innych „kwiatków” – np. ten:


i ten:


Zobaczcie jak  dziewczyna fantastycznie chlapie i rozmazuje farby! I w jaki sposób używa masek! Jej scrapy są zawsze totalnie indywidualne stylem i moim skromnym zdaniem przeurocze! 


Zwróćcie uwagę jaka prostota charakteryzuje każdego scrapa, a przy tym kompletnie nie brakuje im bajerków – najczęściej są to delikatne warstwowania i przeszycia, sznurki i sznureczki. Jak się dobrze przypatrzycie to z prostego scrapa nagle zrobi się mega skomplikowany i zaczarowany! I to najbardziej uwielbiam w pracach prezentowanych na blogu 6alamaison. Która z Was potrafi tak fantastycznie czarować?? 

A oto przykład stron Journala:I co?? Porusza Was takie wytwórstwo?? Gdybyście skorzystały choć odrobinkę z dzisiejszej inspiracji – koniecznie dajcie nam znać!

Przygotowując dla Was dzisiejszy kubełek muszę przyznać, że sporo się nauczyłam!
Pozdrawiam cieplutko,
Mira

4 komentarze:

Dorota pisze...

Super inspiracje!

Anna - Krulik pisze...

Jak ty to znajdujesz... fantastyczne!

Kasia K. pisze...

Bardzo, bardzo fajny styl! Uwielbiam takie nieprzeładowane prace :)

plakatowka pisze...

świetne i bradzo inspirujące prace