24 lutego 2011

Informacje wejściowe :)

Jest kilka rzeczy, na które przyjeżdżając na spotkanie, należy się przygotować psychicznie i nie tylko :)

Po pierwsze - należy się przygotować gotówkowo :) bardzo Was prosimy o drobne 5 zł na wejście.

Po drugie - psychicznie i fizycznie: przy wejściu zostanie Wam przybita pieczątka na rękę (najwygodniej, ale jak ktoś woli gdzie indziej nie ma sprawy:)). Oprócz tego dostaniecie kartkę do głosowania w konkursach i kupon na kawę lub herbatę.

Po trzecie - mamy miejsce na szatnię - wieszaki w salach, ale od razu mówimy, że za rzeczy pozostawione w szatni nie odpowiadamy, więc proszę nie zostawiać w kieszeniach wartościowych rzeczy. Mam nadzieję, że kurtek i płaszczy nikt nikomu nie będzie kradł :)

Po czwarte - na giełdzie i w bufecie też płaci się gotówką, do bankomatu jest kawałek więc proszę przygotować się wcześniej (a co wyciągniecie z bankomatu od razu rozmieńcie na drobne :D)

Po piąte - jeszcze raz proszę przeczytać wytyczne dotyczące potrzebnych rzeczy, szczególnie jeżeli idziecie na warsztaty.
Kasia Izydorczyk przypomina wszystkich uczestniczącym w warsztatach z filcowania na mokro o przyniesieniu ręcznika.

na razie to tyle, jak coś jeszcze się pojawi to oczywiście napiszę :)
Krulik

2 komentarze:

Aneladgam pisze...

czy morzna wzionć aparad? ;)

Trzpiot pisze...

Nie macie chyba wyjścia, po warsztatach albo należy utworzyć gałąź gościnną (tych spoza dolnośląskiego) albo przyjąć nas do swojego grona. Ja pierwsza! :) Dla niezorientowanych ta w szarym swetrze, okulrach i od broszek :)