Najbliższe spotkanie:

Najbliższe spotkanie - w Studium Edukacji Ekologicznej ul. Starograniczna 28, Wrocław


21 grudnia 2021

Recyklingowy albumik na świąteczne zdjęciaW gorączce świątecznych przygotowań staram się znaleźć chwile na odpoczynek przy ulubionym hobby. Efektem tego są kolejne recyklingowe albumy na zdjęcia, które zrobiłam z kopert i torebek z papieru w kolorze craft. Idealnie skomponowały się z nim świąteczne papiery ze starszej kolekcji od 13@rts.Jak widać, fantazja mnie nieco poniosła, miał być jeden album, a powstały dwa. Wymiary każdego to około 20 x 23 cm. Oba zawiązywane są na wstążkę także z recyklingu.
Na wewnętrznych stronach okładek mamy proste kieszenie na duże tagi na zdjęcia i zapiski. Karty zaś są w różnych rozmiarach, mniejsze i większe, w zależności od tego jak duża była koperta lub torebka, z której powstały.
Nie obyło się bez sztukowania i dopasowywania ścinków, aby papierów starczyło na oklejenie stron. Na krawędziach papierów używałam dziurkacza brzegowego, co dało fajny dekoracyjny efekt.
Praktycznie każda karta, i duża i mała, ma boczną kieszeń z matą na wklejanie zdjęć. Dużo ich się zmieści na stronach, w kieszonkach i w kopertach. 

A Wy jak planujecie udokumentować swoje tegoroczne święta? Jeśli zostanie Wam po prezentach kilka ładnych torebek lub papierów - mam nadzieję że zainspirowałam Was do dania im drugiego życia.

Pozdrawiam serdecznie, Ania K.

Brak komentarzy: