Najbliższe spotkanie:
21 grudnia 2021

Recyklingowy albumik na świąteczne zdjęciaW gorączce świątecznych przygotowań staram się znaleźć chwile na odpoczynek przy ulubionym hobby. Efektem tego są kolejne recyklingowe albumy na zdjęcia, które zrobiłam z kopert i torebek z papieru w kolorze craft. Idealnie skomponowały się z nim świąteczne papiery ze starszej kolekcji od 13@rts.Jak widać, fantazja mnie nieco poniosła, miał być jeden album, a powstały dwa. Wymiary każdego to około 20 x 23 cm. Oba zawiązywane są na wstążkę także z recyklingu.
Na wewnętrznych stronach okładek mamy proste kieszenie na duże tagi na zdjęcia i zapiski. Karty zaś są w różnych rozmiarach, mniejsze i większe, w zależności od tego jak duża była koperta lub torebka, z której powstały.
Nie obyło się bez sztukowania i dopasowywania ścinków, aby papierów starczyło na oklejenie stron. Na krawędziach papierów używałam dziurkacza brzegowego, co dało fajny dekoracyjny efekt.
Praktycznie każda karta, i duża i mała, ma boczną kieszeń z matą na wklejanie zdjęć. Dużo ich się zmieści na stronach, w kieszonkach i w kopertach. 

A Wy jak planujecie udokumentować swoje tegoroczne święta? Jeśli zostanie Wam po prezentach kilka ładnych torebek lub papierów - mam nadzieję że zainspirowałam Was do dania im drugiego życia.

Pozdrawiam serdecznie, Ania K.

Brak komentarzy: