14 listopada 2023

Zapraszamy na wyzwanie - dekoracja jak choinka

 Witajcie! 

grudzień coraz bliżej i wszystkie zaczynamy już tworzyć (no bo wymyślać to zaczęłyśmy już dawno temu :D) dekoracje bożonarodzeniowe i/lub mikołajkowe i chciałybyśmy Was zachęcić do podzielenia się z nami swoimi pomysłami.Co wy na to? 

Zapraszamy więc na nowe wyzwanie przedświąteczne: "Dekoracja jak choinka", a czemu jak choinka? bo super będzie, jak będzie błyszczeć i się świecić, ale może wystarczy że będzie zielona? bo wiemy, że czasami pokazać na zdjęciu, że coś się błyszczy.... chyba, że mruga :D 

Ogólnie chodzi oto, żeby to była świąteczna rzecz, służąca do dekoracji, może być z papieru, ale nie kartka do wysłania. OK? 

U nas na razie powstały takie rzeczy: 

Gosia - Kartkomaniacom zrobiła dekoracje na drzwi: gwiazdę i wieniecAgnieszka Cymerkiewicz - dekoracyjne choinki ze złotych orzechów, świeczniki, bombki: 

 


no i słoiczek na przysmaki :D Marta Muca - zrobiła zawieszkę gwiazdę "na bogato"

a ja (Krulik) mam recyclingowe choinki z kartonu i sznurka :D  

Na prace zaczynamy czekać  jeszcze dzisiaj, a kończymy 19 grudnia też we wtorek o 23:55. 

Dla najciekawszych prac mamy nagrodę, a może nawet dwie poniwnie od Agaterii - w zestawach znajdują się stemple, maski i inne pyszności :D


Na koniec jeszcze dla przypomnienia kilka zasad: 

  • W wyzwaniu może brać udział każdy, kto jest posiadaczem bloga bądź galerii zdjęć - ważne dla nas jest, aby zdjęcie było dostępne on-line, a nie wysłane do nas e-mailem, tak aby każdy mógł je obejrzeć w trakcie trwania wyzwania.
  • Można zgłaszać dowolną liczbę prac.  
  • Prace mogą być wykonane w dowolnej technice.
  • Będzie bardzo fajnie, jeżeli prace będą nowe, ale nie jest to warunek konieczny. Prosimy jednak, aby nie były to projekty wykonane dla jakiegokolwiek DT.
  • Prace zgłaszamy przez system inlinkz. Pamiętajcie, aby był to bezpośredni link do zgłaszanej pracy, nie do całego bloga - wtedy ciężko jest znaleźć taką pracę.
  • W miejscu opublikowania pracy proszę umieścić informację o tym wyzwaniu z linkiem do tego posta.

Prace muszą być wykonanie i zgłoszone według podanych wytycznych, w innym wypadku nie będą brane pod uwagę podczas głosowania.  

 

Życzymy Wam miłej pracy i zapraszamy do działania!! 

Do następnego razu! 

Krulik


You are invited to the Inlinkz link party!

Click here to enter

Brak komentarzy: