17 czerwca 2021

Albumik z torebek śniadaniowych "In bloom"

Nic mnie tak nie relaksuje jak cięcie i klejenie pięknych kolorowych papierów scrapowych. Nie mogę się już doczekać 20 Dolnośląskich Warsztatów Craftowych, gdzię będę mogła oddawać się ulubionemu hobby w miłym towarzystwie. Tymczasem w wolnej chwili powstał u mnie minialbumik, który chciałabym Wam dzisiaj pokazać.

Jest to albumik z torebek śniadaniowych. Kto mnie zna ten wie, że to jedna z moich ulubionych form albumowych. Został przeze mnie oklejony papierami z kolekcji "In bloom" od 13@rts. Papier w ptaszki podoba mi się najbardziej, dlatego trafił na okładkę. Wymiary okładki to 13x16,5 cm. Wymiary stron w środku to 15,5x12,5 cm. Albumik zmieści zdjęcia o wymiarach 9x13 cm i mniejsze.


Niektóre strony są puste, bez żadnych klapek i innych tego typu elementów, po prostu mają miejsce na duże zdjęcie. Na innych jest mała pionowa kieszonka, która mieści w sobie kartkę na dodatkowe zdjęcia i małą kopertkę na różne drobiazgi. A że karty albumu są zrobione z torebek, to każda ma w sobie dużą boczną kieszeń, która pomieści wiele dodatkowych zdjęć. 


Na wewnętrznej stronie tylnej okładki jest dodatkowa pozioma kieszeń na kolejne maty na zdjęcia i mini kopertkę. Albumik pomieści naprawdę sporo zdjęć!I jak Wam się podoba taki projekt? Robiłyście już albumik z torebek śniadaniowych? Dajcie znać w komentarzach!

Pozdrawiam serdecznie, Ania K.

Brak komentarzy: